WYZWANIE DLA FRYZJERKI...

WYZWANIE DLA FRYZJERKI

Dzisiaj z synem (czterolatek, to ten z foty w moim profilu) poszliśmy do fryzjera (syn zarośnięty jak Ukrainiec, jak mawia mój tata, cokolwiek by to miało znaczyć). Namawiałem go od dłuższego czasu, a dziś w końcu łaskawie wyraził zgodę i po wyjściu z przedszkola nastał sądny dzień.
Przed samym salonem płacz, bojaźń i wszelkie możliwe wykręty, bo ja się boję, a czy będzie bolało itd, itp, i po ok. 20 min, jest zgoda, w końcu wchodzimy. Szymek powiedział, że idzie za mną, tedy ja pewnym krokiem do jednej z Pań, zęby suszę z radości że w końcu i w te oto słowa:
- Czy da Pani radę obciąć małego?
No i tutaj mina dziewczyny i dwóch koleżanek obok (całkiem apetycznej zresztą;-)), jak to mówią, bezcenna.

Dopiero po kilku sekundach odnalazłem młodego schowanego za jednym z filarów.

EGREGE GENTILE SIGNOR...

EGREGE GENTILE SIGNOR

Kolega logistyk wysłał faksem zapytanie ofertowe do nowego dostawcy we Włoszech. Pismo podpisał i podbił swoją pieczątką:
"Adam Kowalski
dział zakupów"
Wkrótce nadeszła odpowiedź zatytułowana:
"Egrege gentile signor Zakupow
(Szanowny Panie Zakupow)"

ODPOWIEDNIA TECHNIKA...

ODPOWIEDNIA TECHNIKA WAŻNIEJSZA OD ROZMIARU

Pewnego popołudnia poszliśmy z małżonką (i kilkoma innymi członkami rodziny) na cmentarz, co by zmarłym z rodziny świeczkę zapalić. Ostatnimi czasy jest "trendy" wymiana tylko wkładów a nie całych zniczy i procedurę tą przeprowadzała moja skromna osoba. Generalnie problem polega na tym, aby zapalony wkład wrzucić do oprawki tak, aby nie zgasł i żeby sobie "pazurów" nie oparzyć. Po kolejnym nieudanym umieszczeniu płonącego wkładu (wiało, że ho ho...) moja żonka nie wytrzymała nerwowo i krzyknęła do mnie:
- Weź go chwilę potrzymaj zanim włożysz!!!
Dodam, że w okolicy było jeszcze kilka innych osób i miłymi uśmieszkami poparli "technikę" mej małżonki

OGRANICZENIA W ANTYKONCEPCJI...

Treść tylko dla dorosłych. Zaloguj się lub zarejestruj aby potwierdzić swój wiek.

GWIAZDA FILMOWA...

Treść tylko dla dorosłych. Zaloguj się lub zarejestruj aby potwierdzić swój wiek.

rozpoczęłam szkolenie...

rozpoczęłam szkolenie w dużej firmie. Grupa szkoleniowa składała się z 5 mężczyzn, mnie oraz mojej koleżanki. Kiedy chłopcy wyszli po kawę, zaczęłyśmy rozmawiać o wizytach lekarskich. Ponieważ panicznie boję się stomatologa, stwierdziłam, że wolę udać się do ginekologa niż dentysty. W momencie formułowania mojej tezy, część męska grupy weszła do sali - moja teza brzmiała "Wolę rozłożyć nogi niż otworzyć usta" Miny panów niezapomniane, moja ksywka w firmie również Smile YAFUD

Dzisiaj w kościele, bardzo...

Dzisiaj w kościele, bardzo dużo osób przypatrywało mi się uważnie, a nawet ksiądz spojrzał na mnie znacząco. Było to co najmniej dziwne, a nie wiedząc o co chodzi, cały czas poprawiałem fryzurę. Odetchnąłem z ulgą kiedy msza skończyła się i kiedy wyszedłem z kościoła, sięgnąłem po odtwarzacz mp3, żeby posłuchać muzyki w drodze powrotnej. Słuchawek nie było. Miałem je w uszach. YAFUD

SPOSÓB NA ŁATWY ZAROBEK...

SPOSÓB NA ŁATWY ZAROBEK

Siedzę sobie dzisiaj ze znajomymi... [K]umpel do [Z]najomej:
[K] - Słuchaj Donka, jest taka sprawa - możemy w łatwy i przyjemny sposób zarobić po 500 zł.
[Z] - ???
[K] - Słyszałaś o tzw. Becikowym?

Mam dość energicznego,...

Mam dość energicznego, małego kota, który dzień spędza na przeszukiwaniu pokoju mojego i starszego brata. Dzisiaj akurat przyszedł do mnie chłopak. Drzwi były uchylone i wszedł przez nie kotek trzymając coś w pysku. Nie zwróciliśmy na to szczególnej uwagi. Dopiero po chwili, gdy zwierzę znudziło się tą zabawką zorientowaliśmy się, że to zużyta prezerwatywa. Miałam już iść zawołać brata, by to zabrał, gdy do pokoju wparowała mama i od razu zauważyła gumkę, która była trochę popękana. Spojrzała na mnie z niedowierzaniem, po czym wyszła z pokoju. Na drugi dzień dostałam od niej test ciążowy - jestem dziewicą YAFUD

TRAFIONY...

TRAFIONY

Padł mi komp w domu. No wziął i w niedzielę odmówił współpracy. W poniedziałek koleżanka z pracy mnie oświeciła, że jej małżonek jest informatykiem w państwowej instytucji, zresztą całkiem niezłym, co mój osobisty siostrzeniec potwierdził.
Dzwonię do niego do pracy - nie odbiera. Koleżanka daje mi więc numer jego komórki i mówi:
- Weź mu zrób jakiś numer, bo on nie zna twojej komórki...
Pewnikiem chodziło jej o to, żebym powiedziała, że od komornika dzwonię, albo co, ale mnie cuś do głowy strzeliło i kiedy odebrał powiedziałam:
- No hej, to ja... Wiesz, zrobiłam ten test i okazało się, że naprawdę jestem w ciąży...
Zamiast ochrzanu za głupie dowcipy usłyszałam przerażone:
- O k***a!
Zaraz wyjaśniłam, że to ja i w jakiej sprawie, ale dzisiaj kiedy oddawał kompa, żalił się, że awantura nadal w toku. Żebym ja w totka tak trafiała jak z głupimi dowcipami.

Rodzicom zebrało się...

Rodzicom zebrało się na miłość, a że Jasio im przeszkadzał, to wysłali go na balkon i kazali komentować, co widzi:
- Na dole chłopcy grają w piłkę, ulicą jedzie duży samochów, na przeciwko na balkonie stoi dziewczynka, pewnie jej rodzice też sie pie***ą...

Dzisiaj przypomniała...

Dzisiaj przypomniała mi się sytuacja z 14 lutego 2012. Chciałem być romantyczny - napisałem dla mojej dziewczyny piosenkę i skomponowałem muzykę na gitarę. Kiedy do mnie przyszła, powiedziałem, że mam dla niej specjalny prezent. Po chwili wziąłem gitarę do rąk i zagrałem piosenkę dla niej. Uśmiechnęła się i spytała "A co z tym prezentem?"... YAFUD

Co ma zrobić mężczyzna,...

Co ma zrobić mężczyzna, aby zrozumieć ciężarną kobietę? Instrukcja - krok po kroku:

1-3 miesiąc

1. Każdego wieczora organizuj sobie zatrucie - na przykład zjedz przeterminowaną rybę i popij mlekiem. Później dowiesz się, po co.
2. Następnego ranka wstań, weź pigułkę nasenną i idź do pracy. Jeśli rzeczywiście bardzo źle się czujesz - zostań w domu, ale nie zapomnij posprzątać i ugotuj obiad.
3. Do kostek u nóg przywiąż woreczki z piaskiem - po półtora kilograma na każdą nogę.
4. Przed wyjściem włóż do kieszeni koszuli zdechłą mysz i nie wyjmuj jej!
5. Tego nie jedz, nie wolno ci. Tego też. I tego. Najlepiej zjedz jabłko.
6. Powaliło cię? Rzuć te papierosy! Coca-colę, piwo i inne napoje gazowane też!
7. Usiądź wygodnie i zjedz jogurt. Jeśli nie masz ochoty - to chociaż trochę.
8. Zwymiotowałeś? Posprzątaj po sobie. Nie wołaj żony - jest zajęta.
9. Idź do szpitala na pobranie krwi. Muszą zrobić niezbędne badania.
10. Trzy razy w miesiącu chodź na badania do proktologa.

ŻYWA LEGENDA...

ŻYWA LEGENDA

Leciałam dzisiaj z wywieszonym jęzorem przez krakowski rynek, przeklinając w duchu tłumy ludzi, którzy najwyraźniej mają za dużo wolnego czasu. Spieszyłam się niemiłosiernie, więc nie bardzo zwracałam uwagę, co się wokół mnie dzieje. Tu niniejszym przepraszam wszystkich spacerowiczów, którzy zostali przeze mnie zdeptani, zbluzgani lub oberwali z łokcia. W pędzie weszłam w kadr jakiemuś chłopaczkowi, który robił zdjęcie swojemu kumplowi na tle... hmm, jakiejś obskurnej bramy. Fotografowany chyba się lekko zdenerwował, gdyż rzucił kilka niecenzuralnych słów pod moim adresem. Jednak nie dotknęły mnie one tak, jak odpowiedź tego drugiego:
- Co się przejmujesz, będziesz mieć zdjęcie ze smokiem wawelskim.

Myślicie, że przyjmują jeszcze zgłoszenia do programu "Chcę być piękna"?

Po ciężkim i męczącym...

Po ciężkim i męczącym dniu pracy wracałem do domu, kiedy zobaczyłem, że kobieta jadąca przede mną wyrzuciła coś przez boczną szybę. Dopiero kiedy wylądowało to na mojej przedniej szybie zorientowałem się, że tym czymś był... zużyty tampon. YAFUD

Ponad 7 miesięcy temu...

Ponad 7 miesięcy temu ukradziono mi bmx, który mało nie kosztował. Naszukałem się go sporo.. bez efektu. Sąsiad kilka dni temu podsłuchał rozmowę dwóch przemiłych starszych pań z mojego bloku, które schowały mój rower do schowka w piwnicy bo kilka razy zostawiłem go na klatce i im przeszkadzał. YAFUD

DLA SPÓŹNIALSKICH...

DLA SPÓŹNIALSKICH

No ja nie wiem czy to jest śmieszne, może ktoś się uśmiechnie na wspomnienie sprzed roku, kiedy to z dwoma kumplami stopa łapałam. Jesień się zaczynała, myśmy ubrani podobnie w jakieś matriksowskie płaszczyki i czarne bluzy z szatanistycznymi zespołami - no trzy diabły. Jak łatwo się domyślić, nikt się nie zatrzymuje, żeby te czorty podwieźć. Znużeni poszliśmy do sklepu kupić sobie piwko, wracamy i zapada decyzja o przerwie na konsumpcję. Ledwo żeśmy posiadali na trawie, ledwo się piwo otworzyło – podjeżdża autko z pytaniem, czy nas nie podwieźć. No jasne, że podwieźć. Wsiedliśmy i się śmiejemy, że miał facet nosa, bo akurat nam się „impreza” zaczynała, na co koleś:
- A wiecie, bo ja tylko raz się załapałem na koniec imprezy, wtedy swoją żonę poznałem. Od tamtego czasu staram się być zawsze o czasie.

Odbywa się turniej łuczników....

Odbywa się turniej łuczników. Zawodnicy strzelają do jabłka zawieszonego na nitce. Podchodzi pierwszy, srzela, jabłko rozpada się na pół. Zawodnik krzyczy:
- I am Wilhelm Tell!
Podchodzi drugi, strzela, jabłko rozpada się na 4 części:
- I am Robin Hood!!!
Trzeci przymierza, strzela i nie trafia. Tłum zawiedziony gwiżdże, a zawodnik:
- I am sorry!

Zachodzi facet do baru...

Treść tylko dla dorosłych. Zaloguj się lub zarejestruj aby potwierdzić swój wiek.

Pijany Kowalski stoi...

Pijany Kowalski stoi w łazience i gada do lustra:
- Co ty tu robisz? No gadaj, co robisz w moim domu?!
Cisza, lustro nie odpowiada.
- No gadaj, bo jak nie, to ci przywalę!
Cisza. Kowalski wali z całej siły w lustro, które rozsypuje się na kawałki. Przestraszony Kowalski pochyla się na odłamkami i wola:
- Oj stary, przepraszam! Gdybym wiedział, że nosisz okulary, nigdy bym cię nie uderzył!