A NIE WYGL膭DA..!!!

12-letnia Beau Dermott zg艂osi艂a si臋 do programu z serii talent show, aby spr贸bowa膰 swoich si艂 jako wokalistka. Mimo m艂odego wieku, przed publiczno艣ci膮 zamienia si臋 w sceniczn膮 besti臋, kt贸ra jest 艣wiadoma tego, co robi. Potrafi prowadzi膰 sw贸j g艂os w tak dojrza艂y spos贸b, 偶e ciarki przechodz膮 przez ca艂e cia艂o. Dziewczynka zdecydowa艂a si臋 wykona膰 piosenk臋 鈥濪efying Gravity鈥 z musicalu Czarownice z Oz. W ci膮gu kilku sekund ten jasnow艂osy, skromny anio艂ek zamieni艂 si臋 w gwiazd臋 najwi臋kszego formatu...

Majster do czeladnika:...

Majster do czeladnika:
- Tu jest zaw贸r. O 20.00 go odkr臋casz, a o 6.00 zakr臋casz, kapujesz?
- Nie.
- Ku藕wa. To zaw贸r. O 20.00 - odkr臋casz, a o 6.00 zakr臋casz, rozumiesz?
- Nie.
- 呕esz w mord臋 kopany... To jest zaw贸r. O 20.00 go odkr臋casz, a o 6.00 zakr臋casz, pojmujesz?
- Panie majster, czy pan jeste艣 debilem?! Trzeci raz m贸wi臋, 偶e NIE ROZUMIEM!

Dlaczego krasnoludki...

Dlaczego krasnoludki id膮c w lesie si臋 艣miej膮?
Bo mech je po jajach 艂askocze.

Mecz Legia-Widzew. 20...

Mecz Legia-Widzew. 20 minut przed ko艅cem Widzew przegrywa 0-4, wtedy trener postanawia wykorzyst膰 ostatni膮 zmian臋. Na boisko wchodzi m艂ody pi艂karz z Iraku Abdullah Rahman, kupiony niedawno przez klub Widzewa. Nie do wiary! W ci膮gu 20 minut strzela pi臋膰 goli. Widzew wygrywa. Kibice szalej膮 na trybunach, wszyscy chc膮 艣ciska膰 cudownego Abdullah. Po meczu, ca艂a ekipa wsiada do autobusu, Abdullah dzwoni do mamusi:
- Mamo, dzi艣 gra艂em przez dwadzie艣cia minut, przegrali艣my cztery do zera, ale ja strzeli艂em 5 bramek i wygrali艣my. Wszyscy tu mnie kochaj膮! Kibice, dziennikarze, wszyscy!!
- Brawo! - odpowiada mama - Teraz opowiem ci m贸j dzie艅: strzelili i ranili twojego ojca, ja i twoja siostra zosta艂u艣my zaatakowane i skradziono nam portfele i bi偶uterie! Tw贸j brat nale偶y do krwawej grupy przest臋pczej, wszystko to podczas gdy ty si臋 bawi艂e艣 g艂upi膮 pi艂k膮!
Abdullah bardzo si臋 zasmuci艂:
- Co mam powiedzie膰 mamo... bardzo mi przykro...
- Przykro ci???!!!!!!! Tyle masz do powiedzenia! To twoja wina, 偶e przyjechali艣my mieszka膰 w 艁odzi!

NIEWIEM JAK WY... BO JA NIE 艁API臉...

Je艣li lubicie sobie robi膰 mindfu** za pomoc膮 z艂udze艅 optycznych to mam co艣 dla was.

Naukowcy z Unii Europejskiej...

Naukowcy z Unii Europejskiej postanowili skrzy偶owa膰 ma艂py z lud藕mi i zobaczy膰, jak w niewoli si臋 rozmna偶aj膮. Wsadzili do trzech pokoik贸w po ma艂pie oraz Francuza z przedmie艣膰 Marsylii, Niemca rodem znad Bosforu i Polaka spod Ciechanowa.
Po jakim艣 czasie postanowili oceni膰 wynik eksperymentu. W pokoju Francuza i ma艂pki biega pi臋cioro maluch贸w.