Babcia do Jasia:
- Jak będziesz grzeczny to pójdziesz do nieba, a jak będziesz niegrzeczny to pójdziesz do piekła ...
- Babciuuuuu! A jakim trzeba być aby pójść do kina?!
Babcia do Jasia:...
Dodane przez Natalia
- Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
