#it
emu
psy
syn

Mężczyźni mają fajniej,...

Mężczyźni mają fajniej, bo... ? Rozmowę telefoniczną załatwiają w ciągu 30 sekund. ? Starzy przyjaciele nie współczują gdy przytyje. ? Mogą samodzielnie otworzyć każdy słoik. ? Nie muszą golić się poniżej głowy. ? Seks nie psuje im reputacji. ? Pilot od telewizora należy do nich.. wyłącznie. ? Mechanik samochodowy mówi im całą prawdę. ? Bielizna w opakowaniu po 3 szt. kosztuje 18 PLN. ? Trzy pary butów to więcej niż dość. ? Mogą publicznie jeść banana. ? Siedzieć z rozłożonymi nogami nie zależnie od tego, co na sobie mają. ? Mogą napisać swoje imię sikając na śnieg

Szanowna redakcjo!...

Treść tylko dla dorosłych. Zaloguj się lub zarejestruj aby potwierdzić swój wiek.

Dwie przyjaciółki:...

Dwie przyjaciółki:
- O Monice złego słowa nie można powiedzieć!
- No to porozmawiajmy o kim innym!

Przychodzi facet do kiosku:...

Przychodzi facet do kiosku:
- Paczkę sportów poproszę.
Kioskarka podaje, facet czyta na paczce: "Palenie powoduje impotencję!", po czym rzuca paczkę na ladę i mówi:
- Da mi pani te z rakiem!

W sądzie trwa rozprawa...

W sądzie trwa rozprawa rozwodowa, a dokładniej sprawa o przyznanie opieki nad dzieckiem. Matka (jeszcze żona, już nie kochanka) wstała i jasno dała do zrozumienia sędziemu, że dzieci należą się jej. To ona je urodziła, więc to są jej dzieci.
Sędzia zwrócił się do męża, co on ma do powiedzenia. Maż przez chwilę milczał, po czym powoli podniósł się z krzesła i rzekł:
- Panie sędzio, kiedy wkładam złotówkę do automatu ze słodyczami i wypada z niego batonik, to czy batonik należy do mnie, czy do automatu?

Młody żyd przychodzi...

Młody żyd przychodzi po radę do ojca rabina:
-Tato nadal mam dylemat co do mojego ożenku, bo nie wiem którą wybrać? Ładną - ale ona pewnie mnie będzie zdradzać i każdy ją będzie miał, a ja będę rogacz. Albo brzydką, i tu żaden facet jej nie zechce...
Rabin myśli chwile po czym mówi:
-Lepiej tort wpierdzielać ze wszystkimi, jak gówno samemu.