PEŁNA LODÓWKA...

PEŁNA LODÓWKA

Kumpel dzisiaj opowiadał, jak był na imprezie w akademiku. Otwiera lodówkę, a tam oprócz oczywistego zapasu alkoholu sterta chińskich zupek w torebkach. Pyta gospodarza :
- Stary. A czemu ty trzymasz to badziewie w lodówce? Przecież to się nie psuje. Możesz trzymać gdzie chcesz...
- Wiem. Ale tak jest bardziej dystyngowanie!

Wczoraj w zakładzie pracy...

Wczoraj w zakładzie pracy odwiedził nas były pracownik, z kórym od czasu jego zwolnienia (miesiąc) nie utrzymywałem kontaktu. Mam 22 lata, on 26. Reszta załogi to emeryci, lub chłopy w podeszłym wieku. Wszyscy oczywiście wiedzą wszystko najlepiej, dlatego z kumplem trzymaliśmy się razem i nabijaliśmy się z tego ich przemądrzania się. Kiedy jeszcze 26 pracował pewien gość ze starszyzny doniósł na mego kompana, że ten spartaczył jakąś pracę za co ów kompan dostał 200zł kary dyscyplinarnej. Od tego czasu robił im różne, nazwijmy to "psikusy". I teraz puenta. Moja praca jest dosyć brudząca, dlatego każdy po skonczonej zmianie bierze prysznic. Kiedy kumpel odszedł, zostawił po sobie żel pod prysznic, szampon i krem do rąk oraz twarzy. Stwierdziłem, że szkoda wyrzucać to do kosza. Używałem tego ok 2 tygodni, a krem miałem do wczoraj. Podczas naszej rozmowy podczas jego odwiedzin usłyszałem pytanie: "Któryś z dziadków przygarnął sobie moje rzeczy pod prysznic? Bo wiesz, dodałem co nieco do tego kremu" po czym chciał skleić ze mną żółwia...31 dniowy YAFUD

OPANOWANA...

OPANOWANA

Miałem ostatnio z moją drugą połówką małą sprzeczkę. W ramach przeprosin, zabrałem ją na kawę. Siedzimy, pijemy, prowadzimy dyskusje na bieżące tematy. Rozmowę przerywa nam przypomnienie w telefonie, więc chwytam za koma i je wyłączam. Zobaczyłem, że mam kilkanaście starych i nieaktualnych powiadomień, więc zabieram się za ich usuwanie. Wtem moja kobieta mówi:
- Zostaw to proszę, później się tym zajmiesz.
Na co ja:
- Poczekaj chwilkę, tylko wykasuje, bo mnie to wkurza.
I jej odpowiedź:
- Ty też mnie wkurzasz, a cię nie kasuje.

Otworzyłem restaurację...

Otworzyłem restaurację wegetariańską. Nad drzwiami dałem szyld i ładny napis. "Żadna świnia nie przekroczy tego progu." W pierwszym tygodniu działalności przyszli inspektorzy z sanepidu i urzędu skarbowego.

- Czym się różni Polska...

- Czym się różni Polska obecna od okupacyjnej?
- Podczas wojny rząd był w Londynie, a naród w Polsce.

Dziś dowiedziałem się,...

Dziś dowiedziałem się, że siedzenie w trzecim rzędzie na filmie 3D powoduje u mnie mdłości. Skumałem się także, że bycie obrzyganym nie przypadło do gustu wielkiemu karkowi siedzącemu przede mną. Teraz nadal jest mi niedobrze, ale do tego mam podbite oko i nie wiem jak kończy się film. YAFUD

Zacząłem nową pracę,...

Zacząłem nową pracę, wszystko pięknie, dostałem też służbową komórkę - stary telefon szefa. Wczoraj wieczorem nudziło mi się i zacząłem w niej "grzebać". A tam szok - nagie fotki jego i jego żony. Głupio mi teraz w oczy mu spojrzeć bo w pamięci mam jego zarośniętego penisa. YAFUD

Z MŁODEJ PIERSI SIĘ WYRWAŁO...

Z MŁODEJ PIERSI SIĘ WYRWAŁO

Historia opowiedziana mi przez osobistego kuzyna, zawodowego żołnierza w stopniu "najstarszy plutonowy". Rzecz dzieje się na imprezie wojskowej dekorowanej wieloma gwiazdkami obecnych.
W trakcie spożywania tradycyjnego jadła i picia wojskowego jeden z oficerów, chcąc przylizać co nieco u dowódcy, tak żeby wszyscy słyszeli rzekł:
- A nasz dowódca to może zjeść tyle co młody góral.
Wszyscy byli zachwyceni komplementem do momentu, gdy dowódca zapytał:
- A ile może zjeść młody góral?
Odpowiedź pogrzebała wszelkie awanse oficera chyba na zawsze
- A tyle co duża świnia.

TRAFIONY...

TRAFIONY

Padł mi komp w domu. No wziął i w niedzielę odmówił współpracy. W poniedziałek koleżanka z pracy mnie oświeciła, że jej małżonek jest informatykiem w państwowej instytucji, zresztą całkiem niezłym, co mój osobisty siostrzeniec potwierdził.
Dzwonię do niego do pracy - nie odbiera. Koleżanka daje mi więc numer jego komórki i mówi:
- Weź mu zrób jakiś numer, bo on nie zna twojej komórki...
Pewnikiem chodziło jej o to, żebym powiedziała, że od komornika dzwonię, albo co, ale mnie cuś do głowy strzeliło i kiedy odebrał powiedziałam:
- No hej, to ja... Wiesz, zrobiłam ten test i okazało się, że naprawdę jestem w ciąży...
Zamiast ochrzanu za głupie dowcipy usłyszałam przerażone:
- O k***a!
Zaraz wyjaśniłam, że to ja i w jakiej sprawie, ale dzisiaj kiedy oddawał kompa, żalił się, że awantura nadal w toku. Żebym ja w totka tak trafiała jak z głupimi dowcipami.

Pod biurem w Krakowie,...

Treść tylko dla dorosłych. Zaloguj się lub zarejestruj aby potwierdzić swój wiek.

ODPOWIEDNIA TECHNIKA...

ODPOWIEDNIA TECHNIKA WAŻNIEJSZA OD ROZMIARU

Pewnego popołudnia poszliśmy z małżonką (i kilkoma innymi członkami rodziny) na cmentarz, co by zmarłym z rodziny świeczkę zapalić. Ostatnimi czasy jest "trendy" wymiana tylko wkładów a nie całych zniczy i procedurę tą przeprowadzała moja skromna osoba. Generalnie problem polega na tym, aby zapalony wkład wrzucić do oprawki tak, aby nie zgasł i żeby sobie "pazurów" nie oparzyć. Po kolejnym nieudanym umieszczeniu płonącego wkładu (wiało, że ho ho...) moja żonka nie wytrzymała nerwowo i krzyknęła do mnie:
- Weź go chwilę potrzymaj zanim włożysz!!!
Dodam, że w okolicy było jeszcze kilka innych osób i miłymi uśmieszkami poparli "technikę" mej małżonki

Zostałam dzisiaj zaatakowana...

Zostałam dzisiaj zaatakowana przez rozwścieczoną klientkę w kawiarni, w której pracuję. Zaczęła mnie wyzywać od najgorszych, bo żaden kelner nie raczył podejść do jej stolika przez 20 minut. Dłuższą chwilę zajęło jej uspokojenie się na tyle, żebym mogła jej wytłumaczyć, że to kawiarnia samoobsługowa. YAFUD

Jak pokazało jesienne...

Jak pokazało jesienne liczenie w polskich i słowackich Tatrach żyje teraz 480 kozic, z czego 100 na pewno po naszej stronie granicy. Zaś w Warszawie doliczono się 460 osłów - stado na szczęście nie zwiększyło swej liczebności.

ZESTAW OBOWIĄZKOWY NA ZIMĘ...

ZESTAW OBOWIĄZKOWY NA ZIMĘ

Piszę sobie krótki tekścik redakcyjny i nagle coś mi się nie podoba...Coś mnie w napisanym zdaniu uwiera. A napisałam taką oto perełkę:
"Zestaw obowiązkowy na zimę - czyli czalik, szapka, rękawiczki (...)"
Patrzę się na toto i cóż mi nie pasuje. Wołam kumpelę.
Ja: - Co tu jest nie tak, coś mi tu nie pasuje...
Ona: - Ja wiem, chyba przecinek... Reszta przecież dobrze: czalik, szapka, rękawiczki... OK, nie wiem o co chodzi...

Niedawno spotkałem w...

Niedawno spotkałem w parku dziewczynę która bardzo wpadła mi w oko. Spacerowała sobie z młodszym bratem, a ponieważ znamy się już dość dobrze podszedłem do niej od razu zaglądając do wózka w którym siedział jej 9 miesięczny braciszek. Chcąc popisać się podejściem do dzieci najpierw chwilę pobawiłem się z dzieckiem, a ponieważ przypadło to małemu do gustu wziąłem go na ręce i zacząłem delikatnie podnosić do góry i opuszczać, mały śmiejąc się wniebogłosy zwymiotował mi do prosto do ust. Widoku miny koleżanki nie zapomnę, a jedyne o czym zapomnieć mogę to to, że kiedykolwiek mnie pocałuje. YAFUD

CUDA...

CUDA

Siedzimy sobie przy piwku. Kumpel niedawno ochajtany chwali się swoim nowym sprzętem AGD zakupionym do wspólnego małżeńskiego mieszkania:
- Stary! Ta pralka ma takie bajery o których człowiek nie śnił (tu podaje te wszystkie nowinki technologiczne...). Jednym słowem ta pralka jest cudowna!
Na co drugi kumpel:
- Cudowna to jest woda w Licheniu...

Jechałem dziś rano do...

Jechałem dziś rano do pracy autobusem. Usiadła koło mnie starsza pani. Mniej więcej w połowie mojej drogi do pracy zasnęła i oparła głowę o moje ramię. Nie chciałem być nieuprzejmy, więc zacząłem ją budzić dopiero przed moim przystankiem. Nie obudziłem... Przez pół godziny na moim ramieniu opierały się zwłoki starszej pani. YAFUD

INTELIGENTNA...

INTELIGENTNA

Siostrzyca moja wynajmuje pokój do spółki z blond pięknością, która raczy ją takimi kwiatkami:
Siostra ustawiła sobie budzik na 8 rano każdego dnia. Budzik jednak zamiast tarabanić, uruchamia radio. Wywiązała się w związku z tym taki oto dialog:
[Siostra] - Hej, nie przeszkadza ci, że mi się codziennie rano radio włącza?
[Blondzix] - Jak to radio się włącza? Ja myślałam, że oni o 8 po prostu zaczynają nadawać..

Po miesiącu od zaręczyn...

Po miesiącu od zaręczyn mój narzeczony zerwał ze mną dla kelnerki, która obsługiwała nasz stolik podczas kolacji, w trakcie której mi się oświadczył. YAFUD

Synku,co to za hałas...

Synku,co to za hałas był wczoraj wieczorem,gdy wracałeś z imprezy?
-kurtka mi upadła....
-Co?Ale to aż tak głosno?Co tam w niej było?
-Ja........

Po długim namyśle stwierdziłam...

Po długim namyśle stwierdziłam, że mój związek jest bezsensowny. Postanowiłam delikatnie poinformować o mojej decyzji chłopaka. Kiedy już mu powiedziałam, że chciałabym odejść, on z niewzruszoną miną ściągnął koszulę. Zobaczyłam na jego piersi mój wytatuowany portret, który miał być prezentem na walentynki. YAFUD