psy
fut
lek
emu
#it
hit
syn

BARBIE GIRL TROCHĘ INACZEJ...

Co prawda od 1997 roku minęło już sporo czasu, ale "Barbie Girl" zespołu "Aqua" i tak zna każdy. Za to nie każdy zna "Postmodern Jukebox". A warto!

Mowa o grupie założonej przez Scotta Bradlee. Amerykanin zaprasza do współpracy wielu muzyków, dlatego trudno mówić o stałym składzie jego zespołu. A co jest najważniejsze w muzyce "Postmodern Jukebox"? Nastawienie na dobrą zabawę w stylu dawnych lat! Bradlee i jego koledzy uwielbiają jazz i swing i to słychać w każdej z ich interpretacji znanych piosenek. A jak oceniacie "Barbie Girl"? Nam zdecydowanie podoba się bardziej niż oryginał!

Owsiak mówi jak jest - manipulacja

Treść tylko dla dorosłych. Zaloguj się lub zarejestruj aby potwierdzić swój wiek.

KONCERT NA CIĄGNIKI TRZY... CZYLI JAK PROFESJONALNIE ZAORAĆ POLE...

Porno dla rolników. Wyjątkowy taniec trzech traktorów na polu. Zaorane.

Muzyka: Ocean Avenue - Styve Bolduc

CO MOŻNA ZDZIAŁAĆ W CIĄGU 10 GODZIN...

Amisze zwykle kojarzą się z zacofaniem, w końcu nie używają wielu rzeczy bez których my nie przetrwali byśmy nawet jednego dnia. Jednak gdy obejrzy się ten film można się zastanowić, że może czasem nie jest potrzebne aż tyle technologi? Nagranie zostało zrobione technologią poklatkową z ponad 1600 zdjęć zrobionych w ciągu 10 godzin.