#it
emu
psy
syn

CZYM SKORUPKA ZA MŁODU... CIEKAWE CO Z NIEJ WYROŚNIE?!

Eduarda Henklein Baterista ma zaledwie 5 lat, a na perkusji gra lepiej niż niejeden dorosły. Jest tak mała, że ledwo dostaje do wszystkich bębnów i talerzy, ale nie przeszkadza jej to w graniu nawet bardzo skomplikowanych rytmów.

Miło też patrzeć, jaką radość sprawia jej muzyka. Od razu widać, że instrument będzie w przyszłości ważną częścią jej życia. Szacunek należy się też jej rodzicom, że wytrzymali hałas związany z pierwszymi lekcjami!

STEFAN DAJE RADĘ....

O przyszłość piłki nożnej możemy być spokojni...

[HIT SIECI] Siedmiolatka powaliła jurorów norweskiego ''Mam Talent'' na kolana. Taki głos!

Chyba wszyscy lubimy pozytywne zaskoczenia. A jeśli rzecz dzieje się w popularnym programie telewizyjnym i są za nie odpowiedzialne dzieci, nasze uwielbienie rośnie. Gdy 7-letnia Angelina Jordan Astar weszła na scenę w norweskiej edycji ''Mam Talent'', chyba nikt się nie spodziewał, że za chwilę zmieni losy programu.

Angelina postanowiła, że zaprezentuje jurorom utwór z repertuaru Billy Holiday, czyli słynne ''Gloomy Sunday''. Początkowo członkowie jury nie wierzyli, że dziecko poradzi sobie z tak trudnym utworem. Wtedy niepozorna dziewczynka chwyciła za mikrofon i... stało się coś niesamowitego. Jej wykonanie w niczym nie ustępowało oryginałowi. Ten występ na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.