psy
emu
#it
hit
fut
syn
lek

zaje**ste w ch**

BO JEŚLI SIĘ MA MUZYKĘ W SERCU TO ANI INSTRUMENTY NIEPOTRZEBNE

Zapewne słyszałeś już nie raz ten utwór Piotra Czajkowskiego, ale prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś go wykonanego w ten sposób. Bohaterem tego filmiku są Polacy – Anna i Arkadiusz Szafraniec. Nazywają się „GlassDuo” i… grają na bardzo nietypowym instrumencie. Artyści wzbudzili niemałą sensację w Internecie. Ich filmik obejrzało już ponad 4 miliony internautów – co ciekawe, głównie zagranicznych.

NAPEWNO NIE ROBI TEGO PIERWSZY RAZ...

Mistrz malowania linii na jezdni. Wygląda tak, jakby od dziecka robił tylko to przez osiem godzin dziennie. Codziennie. Do takiej wprawy na pewno nie dochodzi się szybko.

Szybsza piosenka z nożem

Coraz szybciej, coraz szybciej i w końcu ktoś straci palce i pobije rekord oglądalności.

CIEMNOŚC WIDZĘ! CIEMNOŚĆ! A W CIEMNOŚCI...

Gdy na scenie zgasły światła, nikt nie był pewny, co tak naprawdę ogląda. A potem się zaczęło!

W brytyjskim "Mam Talent" bardzo często pojawiają się pary taneczne, a także całe zespoły. W czasach, gdy panuje moda na taniec, trudno jest stworzyć oryginalny pomysł. Jednakże grupie "UDI" z Syberii to się udało! Dodatkowe brawa dla chłopaków za odwagę; nie wiem, czy ja odważyłabym się na udział w takim programie bez znajomości języka.

Grupa tancerzy zachwyciła wszystkich oryginalnym połączeniem muzyki, tańca i niezwykłej zabawy światłem. Efekt? Sami zobaczcie Smile

CO BY NIE MÓWIĆ... ROBI TO DOBRZE...

Izraelska wokalistka Sarit Hadad gra na czarnym bębenku kielichowym zwanym darbuka, który to głównie używa się w muzyce Bliskiego Wschodu