psy
#it
hit
fut
lek
emu
syn

zimna krew kierowcy autobusu

Komplement powiedziany...

Komplement powiedziany kobiecie na trzeźwo, liczy się podwójnie.

Szalony Włoch, prezerwatywy i... Nutella.

To najdziwniejsze nagranie, jakie zobaczycie w tym tygodniu
Niektórzy ludzie potrafią zrobić coś z niczego, dlatego bardzo ich cenimy. A jaki jest przepis na 3 miliony wyświetleń w 5 dni? Wystarczy gazowany napój, mentosy, trochę Nutelli i... prezerwatywa. Chociaż może się wydawać, że widzieliście już podobne nagrania, zaryzykujcie. Za to, co zrobił ten Włoch należy mu się podziw, albo chociaż jakiś mały Oscar w kategorii ''emocje na wizji''.

Czterech mężczyzn – inżynier,...

Treść tylko dla dorosłych. Zaloguj się lub zarejestruj aby potwierdzić swój wiek.

JAK PIES Z.... KONIEM...

Pewien właściciel konia i psa wyszedł na pole i zobaczył coś czego zwykle nie można się spodziewać. Zresztą zobaczcie sami. Lucy to 2 letni piesek a Whiskey Brown to 4 letni koń. Są razem od zawsze, stąd też ich wielka przyjaźń!

"Bycie najbogatszym człowiekie...

"Bycie najbogatszym człowiekiem na cmentarzu nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Zasypianie w łóżku ze świadomością, że zrobiliśmy coś cudownego dla innych - jest tym, co daje najwięcej szczęścia i satysfakcji."
Steve Jobs

BARDZO PRAWDZIWA BAJKA...

Bajka o 500 zł na dziecko...
Audycja jest komentarzem publicystycznym i ma mocno krytyczny i bolesny stosunek do rzeczywistości.