Bardzo fajne ciekawostki,uwielbiam horrory,pierwszym filmem tego typu jaki obejrzałam był właśnie legendarny już "To". Może już dzisiaj nikomu nie wydaje się straszny,ale ja wciąż mam w pamięci tego przerażającego klowna z czerwonymi włosami.
Fajne było również "Lśnienie" i oczywiście kultowa dzisiaj "Piła"Super naprawdę horrory z klimatem i było czego się bać:-)
Komentarze
Re: Ciekawostki
Bardzo fajne ciekawostki,uwielbiam horrory,pierwszym filmem tego typu jaki obejrzałam był właśnie legendarny już "To". Może już dzisiaj nikomu nie wydaje się straszny,ale ja wciąż mam w pamięci tego przerażającego klowna z czerwonymi włosami.
Fajne było również "Lśnienie" i oczywiście kultowa dzisiaj "Piła"Super naprawdę horrory z klimatem i było czego się bać:-)