Na prawdę bardzo empatyczny gość,ale tak to już jest że czasem się nie zna człowieka a sam jego wygląd wywołuje w nas negatywne odczucia.
Komentarze
Re: ja też
Na prawdę bardzo empatyczny gość,ale tak to już jest że czasem się nie zna człowieka a sam jego wygląd wywołuje w nas negatywne odczucia.