Czyżby to nowy sposób na teściową ?:)
Do tego zbyt gwałtowne naciśnięcie klamki hamulca. To nie mogło dobrze się skończyć.
Komentarze
Re: Wpadka
Czyżby to nowy sposób na teściową ?:)