Auć to musiało zaboleć,widać że siatkówka też może być bolesną i niebezpieczną grą.
Ile razy to się wam przydarzyło?
Tymczasem gdzieś w Nowej Zelandii ktoś latał dronem nad szkolnym boiskiem i kręcił film. Jeden z dzieciaków pomyślał, mam piłkę zaraz w niego kopnę... i poszło.
Reklama contractors.es
Komentarze
Re: Wpadka
Auć to musiało zaboleć,widać że siatkówka też może być bolesną i niebezpieczną grą.