Takie słodkie zwierzęta zawsze poprawią humor. Warto mieć swojego własnego zwierzaczka, może być osłodą na trudne chwile; zawsze będzie kochał właściciela, nawet kiedy nikt go nie kocha, gdy tylko będzie o niego dbać.
Fajny obrazek, od razu wywołał uśmiech na mojej twarzy
Mała żabka przyszła do lekarza. Ten ją zauważył i mówi:
- Proszę natychmiast wyjść! Jak coś ci dolega, idź do weterynarza, a nie do mnie! Opuść gabinet!
A żaba w odpowiedzi:
- A raka Pan wyleczył...
Zima. Dwa jelenie stoją na paśniku i żują
ospale siano nałożone tu przez gajowego.
W pewnej chwili jeden z jeleni mówi:
- Chciałbym, żeby już była wiosna.
- Tak ci mróz doskwiera?
- Nie, tylko już mi obrzydło to stołówkowe
jedzenie!
Komentarze
Re: Zwierzęta
Takie słodkie zwierzęta zawsze poprawią humor.
Warto mieć swojego własnego zwierzaczka, może być osłodą na trudne chwile; zawsze będzie kochał właściciela, nawet kiedy nikt go nie kocha, gdy tylko będzie o niego dbać. 

Fajny obrazek, od razu wywołał uśmiech na mojej twarzy
Re: Zwierzęta
.. a ja kocham pande.. i git majonez.. hahaha..