Blondynka podchodzi do kiosku i mówi: - Proszę bilet za złotówkę. - Bardzo proszę! - mówi sprzedawca. - Dziękuję, ile płacę?
- Co blondynka zrobi jeżeli będzie chciała zabić rybę? - Będzie ją topić.
Blondynka rozmawia ze swoim chłopakiem przez telefon: - Powiedz jakie są Twoje zalety? - pyta blondynka - Hmmm lubię dbać o kobietę, robić jej prezenty i sprawiać jej przyjemności. - Świetnie, a wady. - Chyba tylko jedna, że często kłamię...