Tre┼Ť─ç tylko dla doros┼éych. Zaloguj si─Ö lub zarejestruj aby potwierdzi─ç sw├│j wiek.

Pewien go┼Ť─ç mia┼é dziewczyn─Ö, kt├│ra mia┼éa na imi─Ö Wendy. ┼╗eby jej by┼éo mi┼éo, to wytatulowa┼é sobie jej imi─Ö na penisie. Gdy by┼é on w stanie spoczynku, to by┼éo wida─ç tylko WY, a jak w stanie wzwodu, to ca┼ée imi─Ö. Pewnego razu ten go┼Ť─ç pojecha┼é na wakacje na Jamajk─Ö i gdy spacerowa┼é po pla┼╝y, zachcia┼éo mu si─Ö sika─ç i poszed┼é do toi toia, kt├│ry sta┼é na pla┼╝y. W jego kabinie by┼éa dziura i m├│g┼é sobie popatrze─ç do s─ůsiedniej, w kt├│rej sta┼é Murzyn. Co dziwne, mia┼é on wytatu┼éowane na cz┼éonku WY. Facet si─Ö zaciekawi┼é i pyta si─Ö kolegi :
- Przepraszam, czy pańska dziewczyna też ma na imię Wendy?
- Nie, nie ma. Ja mam wytatułowane na członku WELCOME TO JAMAJCA! HAVE A NICE DAY!

Mecz Legia-Widzew. 20...

Mecz Legia-Widzew. 20 minut przed ko┼äcem Widzew przegrywa 0-4, wtedy trener postanawia wykorzyst─ç ostatni─ů zmian─Ö. Na boisko wchodzi m┼éody pi┼ékarz z Iraku Abdullah Rahman, kupiony niedawno przez klub Widzewa. Nie do wiary! W ci─ůgu 20 minut strzela pi─Ö─ç goli. Widzew wygrywa. Kibice szalej─ů na trybunach, wszyscy chc─ů ┼Ťciska─ç cudownego Abdullah. Po meczu, ca┼éa ekipa wsiada do autobusu, Abdullah dzwoni do mamusi:
- Mamo, dzi┼Ť gra┼éem przez dwadzie┼Ťcia minut, przegrali┼Ťmy cztery do zera, ale ja strzeli┼éem 5 bramek i wygrali┼Ťmy. Wszyscy tu mnie kochaj─ů! Kibice, dziennikarze, wszyscy!!
- Brawo! - odpowiada mama - Teraz opowiem ci m├│j dzie┼ä: strzelili i ranili twojego ojca, ja i twoja siostra zosta┼éu┼Ťmy zaatakowane i skradziono nam portfele i bi┼╝uterie! Tw├│j brat nale┼╝y do krwawej grupy przest─Öpczej, wszystko to podczas gdy ty si─Ö bawi┼ée┼Ť g┼éupi─ů pi┼ék─ů!