Eliminacje do finału miss Polonia. Prowadzący wskazuje dłonią trzy kandydatki: - Pani, pani i... pani! - I jeszcze ja, ja! - krzyczy pewna blondynka. - No dobrze, to jeszcze pani - zgadza się prowadzący - Ubierać się i do domu!
Jedzie blondynka autem i wjechała w słup. Przechodzący obok niej facet pyta się jej: - Dlaczego Pani wjechała w ten słup? - Przecież trąbiłam!