Przychodzi Jasiu do taty i pyta: -Tato jaka jest różnica między kobietą a mężczyzną? Tata odpowiada: -Synku!Mama ma numer buta np. 37 a ja 40!I sam widzisz Jasiu!Różnica tkwi pomiędzy nogami!
Pani na biologii pyta dzieci, jakie znają węże. Jasio - ja znam! A pani na to: to powiedz. Jasio - ugryzł moja siostrę, która puchła 9 miesięcy.
Podczs lekcji w szkole Jasiu pomazał się długopisem po ręce i mówi: - Na szczęście mam korektor!