psy
#it
hit
fut
lek
syn
emu

ciężka praca w angli

CZYM SKORUPKA ZA MŁODU... CIEKAWE CO Z NIEJ WYROŚNIE?!

Eduarda Henklein Baterista ma zaledwie 5 lat, a na perkusji gra lepiej niż niejeden dorosły. Jest tak mała, że ledwo dostaje do wszystkich bębnów i talerzy, ale nie przeszkadza jej to w graniu nawet bardzo skomplikowanych rytmów.

Miło też patrzeć, jaką radość sprawia jej muzyka. Od razu widać, że instrument będzie w przyszłości ważną częścią jej życia. Szacunek należy się też jej rodzicom, że wytrzymali hałas związany z pierwszymi lekcjami!

KOSTKA RUBIKA? TO TAKIE PROSTE...

Tata postanowił nagrać jak jego trzyletnia córka układa kostkę Rubika. Niesamowite!

Emily Gittermeier ma dopiero 3 latka jednak już potrafi ułożyć kostkę Rubika w 2 minuty. Dziewczynka uczyła się obserwując swojego starszego brata. Trzeba przyznać że potrafi ona zrobić coś z czym większość dorosłych ma duży problem. Brawo! Czekamy na rekordy szybkości

CO MOŻNA ZDZIAŁAĆ W CIĄGU 10 GODZIN...

Amisze zwykle kojarzą się z zacofaniem, w końcu nie używają wielu rzeczy bez których my nie przetrwali byśmy nawet jednego dnia. Jednak gdy obejrzy się ten film można się zastanowić, że może czasem nie jest potrzebne aż tyle technologi? Nagranie zostało zrobione technologią poklatkową z ponad 1600 zdjęć zrobionych w ciągu 10 godzin.

NO! NIE MOGŁA ODMÓWIĆ... NO BO JAK...

Każda dziewczyna marzy o wyjątkowych oświadczynach. Może to być małym zaskoczeniem, ale mężczyźni również chcą, by ten moment był niezapomnianym przeżyciem. I pewnemu Koreańczykowi to się udało!

Zabrał swoją ukochaną na randkę i na chwilę zostawił ją samą przy stoliku. Minutę później zadzwonił do niej prosząc, by wyjrzała przez okno... Mężczyzna wynajął trzy piętra biurowca, aby w nietypowy sposób poprosić dziewczynę o rękę. Dzięki pomocy przyjaciół, a także stosie samoprzylepnych karteczek te zaręczyny naprawdę są spektakularne! Ciekawe, jak wyglądały Wasze Smile