psy
emu
#it
hit
fut
lek
syn

[HIT SIECI] Najgorsze parkowanie równoległe, jakie widzieliśmy. 30 minut walki i...

Filmik przedstawiający nieudane próby parkowania na jednej z małych uliczek Belfastu w Irlandii Północnej, szturmem podbił Internet.
Film został nagrany przez grupę studentów mieszkających w budynku przy Fitzroy Avenue. Następnie jeden z nich, Ciaran Shannon umieścił go na Youtubie. Z opisu wynika, że młodzieńcy najpierw przez jakiś czasy oglądali zmagania kierującej autem kobiety i gdy stało się jasne, że sobie nie poradzi, jeden z nich zbiegł na dół zaoferować jej pomoc. Kobieta odmówiła, więc studenci postanowili zacząć nagrywać.

Filmik trwa aż 14 minut, ale cała próba parkowania zajęła około pół godziny. Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie, a parkująca została nagrodzona owacją.
Film, który początkowo miał być tylko ciekawostką dla znajomych obejrzało już ponad milion osób. Zainteresowały się nim nawet brytyjskie media, a do drzwi studentów zapukali dziennikarze BBC.

Wydawało nam się, że to bardzo śmieszne, wręcz szalone - powiedział jeden z nich, Ciaran Doherty - Tam było wystarczająco dużo miejsca, by spokojnie zaparkować. Sam mam prawo jazdy i zdarzało mi się miewać problemy z parkowaniem równoległym, ale to było coś zupełnie wyjątkowego.

Reporterka Tara Mills zaproponowała dowcipnisiom, żeby w takim razie sami pochwalili się swoimi umiejętnościami. Ciaran Shannon podjął wyzwanie i zaparkował w tym samym miejscu za trzecim podejściem.

Typowy Palacz

Treść tylko dla dorosłych. Zaloguj się lub zarejestruj aby potwierdzić swój wiek.

Najłatwiej określić,...

Treść tylko dla dorosłych. Zaloguj się lub zarejestruj aby potwierdzić swój wiek.

NORMALNIE WŁOSY DĘBA STAJĄ...

Wystarczyło go natrzeć kocem i chwilę później straszył już swoim wyglądem

Był sobie kiedyś człowiek,...

Był sobie kiedyś człowiek, który już w bardzo wczesnej młodości marzył, by zostać "wielkim" pisarzem.
Gdy spytano go, co dla niego oznacza "wielki" odpowiedział:
- Chciałbym pisać teksty, które cały świat będzie czytał, teksty, na które ludzie będą reagować czysto emocjonalnie, które będą doprowadzać ich do łez, bólu, gniewu, krzyku i desperacji!
Człowiek ten zrealizował swoje dziecięce marzenie.
Obecnie pracuje w Microsoft i pisze komunikaty o błędach.

- Po co ci samochód?...

- Po co ci samochód? Mieszkasz trzysta metrów od pracy, daczy nie masz...
- Jak to - ''po co''?! Tylko w tym tygodniu załatwiłem dzięki niemu kupę spraw: przegląd techniczny, zmianę opon, myjnię, ubezpieczenie AC, zapłaciłem podatek drogowy, pomalowałem zderzak - czy ja bym to zdążył zrobić bez samochodu?

14-letnia Katia wróciła...

14-letnia Katia wróciła do domu i zobaczyła matkę w swoim szkolnym mundurku. Zrozumiała, że tej nocy będzie spać u babci.

Autobus. Około 5-letni...

Autobus. Około 5-letni wnuczek pyta babci:
- Babciu, a ile ty masz lat?
- Zgadnij...
- To powiedz chociaż pierwszą cyfrę...
- Pięć...
- A drugą?
- Siedem... teraz już wiesz...
- A trzecią?