psy
#it
hit
fut
lek
syn
emu

A KTOŚ MÓWIŁ ŻE KOTY NIE SĄ ZDOLNE... NO TO POPATRZCIE...

Autor filmu uznał, że z kotem to już na pewno wygra. Okazuje się, że niekoniecznie.

NO! LIS BY SIĘ UŚMIAŁ...

Ten Firefox zdaje się śmiać prosto w oczy wszystkim użytkownikom IE.

Mały żółwik wchodzi na...

Mały żółwik wchodzi na wysokie drzewo. Gdy już jest na szczycie rozkłada łapki i skacze po czym z głośnym hukiem spada na ziemię. Kilka razy ponawia próbę, ale za każdym razem kończy tak samo. W tym momencie jeden z ptaków obserwujących żółwika z sąsiedniego drzewa zwraca się do drugiego:
- Wiesz, chyba czas, abyśmy mu powiedzieli, że jest adoptowany...

KOT NA DESKOROLCE...

YouTuber i profesjonalny trener zwierząt Robert Dollwet, jest znany z kręcenia filmików z jego zdolnym kotem w roli głównej. Po 18 miesiącach treningu i 6 miesiącach nagrywania i edytowania, ukazał się jego najnowszy filmik, który z pewnością warto obejrzeć!

BUSZUJĄCY W... SKLEPIE.

Niestety mało prawdopodobne, że coś podobnego spotka nas w Polsce, ale nigdy nie wiadomo.

Klienci sklepu w Ketchikan na Alasce często narażeni są na spotkania z dzikimi zwierzętami, ale to było całkiem przyjemne. Intruzem okazał się niedźwiadek, który najwidoczniej gdzieś zgubił swoją mamę i zawędrował do miasta.

Odpowiednie służby szybko przybyły na miejsce i usunęły niezwykłego klienta. Sądząc po reakcji, nie bardzo mu się to podobało, ale z pewnością nie ucierpiał.

NARZECZONY NIE POSTARAŁ SIĘ... ZA MAŁY BUKIET... ALE DASZ RADĘ!

Jeśli dostaliście bukiet kwiatów, który jest zbyt mały do waszego wazonu możecie spróbować sztuczki zaproponowanej przez youtubera Dave Haxa. Wystarczy nalać wodę do wazonu, wytrzeć brzegi a następnie używając taśmy klejącej stworzyć siatkę w którą możemy włożyć kwiaty. Efekt przed i po widać na filmie. Mamy nadzieję że wam się przyda ten pomysł

Pani w szkole: ...

Pani w szkole:
- Dzieci nie wolno całować zwierząt bo przenoszą się różne zarazki.
Kto da jakiś przykład?
Jasiu się zgłasza:
- Moja ciocia zawsze całowała mojego małego jamniczka
- I co się stało?
- Piesek zdechł.