ostatnio oglądałem w necie dosyć dużą ilość filmów z grą kobiet w piłkę która jest uważana za sport dla mężczyzn. Powiem wam, że nasz kraj mogły by reprezentować tylko i wyłącznie kobiety, wychodzili byśmy na tym o niebo lepiej
Romek - rower, gitara i harmonijka. Za nim tylko pola. Prawdziwa wolność... i Whisky.
Coraz szybciej, coraz szybciej i w końcu ktoś straci palce i pobije rekord oglądalności.
Komentarze
Re: Stwierdzenie "Grać jak baba" ostatnio coraz bardziej ...
ostatnio oglądałem w necie dosyć dużą ilość filmów z grą kobiet w piłkę która jest uważana za sport dla mężczyzn. Powiem wam, że nasz kraj mogły by reprezentować tylko i wyłącznie kobiety, wychodzili byśmy na tym o niebo lepiej