psy
fut
lek
emu
syn
hit
#it

NO BO KTOŚ MUSIAŁ UPORZĄDKOWAĆ TEN >KOGEL MOGEL<...

Cofnąć film to teraz każdy potrafi... Bo z tym zamętem to niema tak lekko...

Na ławce w parku siedzi...

Na ławce w parku siedzi smutny facet, w ręku trzyma butelkę. Siedzi i tylko w nią patrzy. Siedzi tak godzinę. Nagle do jego ławki podchodzi dresiarz, rozwala się obok, zabiera facetowi flaszkę, wypija jednym łykiem zawartość i beka potężnie.
Smutny dotąd mężczyzna zaczyna płakać.
- Stary, nie becz, żartowałem - mówi zakłopotany dresiarz.
- Chodź, tu obok jest monopolowy, kupię ci nową flaszkę.
- Nie o to chodzi - tłumaczy mężczyzna. - Nic mi się nie udaje. Zaspałem i spóźniłem się na bardzo ważne spotkanie. Moja firma nie podpisała kontraktu, więc szef mnie wywalił. Wychodząc z firmy zobaczyłem, że ukradli mi samochód, więc wziąłem taksówkę do domu. Kiedy taksówka odjechała, zorientowałem się, że zostawiłem w niej portfel ze wszystkimi dokumentami. A w domu - co? W domu moja żona zdradza mnie z najlepszym przyjacielem! Postanowiłem więc popełnić samobójstwo. Przygotowałem sobie truciznę... i nagle przychodzi ciul, który mi ją wypija!!

"Ej, Ty" - uniwersalne...

"Ej, Ty" - uniwersalne imię dla wszystkich.; D.

NO I ZGODZIŁA SIĘ!

"Ups, włączyło się nagrywanie... a co mi tam, oświadczę się więc" - pomyślał facet i jak pomyślał tak zrobił. Reakcja dziewczyny bezcenna.

PSY TEŻ MAJĄ SWOJE ULUBIONE REKLAMY...

Khaleesi wie doskonale, kiedy jej ulubiona reklama leci w TV. Za każdym razem, gdy słyszy początkową muzykę, odrywa się od tego co robi i przybiega usiąść przed telewizorem. Nawet cieszy się zawsze wtedy, gdy szczeniaczek odnajdzie drogę do domu. Niesamowite!

PIĘKNY GOL! SZKODA TYLKO ŻE TO NIE TA BRAMKA...

Najpiękniejsza bramka samobójcza polskiej ligi...
Mecz Polonia - Łomża z 3 czerwca 2007.

Inne

Treść tylko dla dorosłych. Zaloguj się lub zarejestruj aby potwierdzić swój wiek.