Przyjeżdża babcia do Jasia i mówi: -Wnusiu jakiś ty do mnie podobny Rozpłakane dziecko biegnie do mamy i mówi -mamusiu babcia mnie straszy!
Malgosia mówi do Jasia:
,,Jasiu, czemu ty zawsze mówisz ze jestem gruba?"
Jas:,,Bo Ty Jestes gruba i koniec!"
Malgosia:,, Ale czy ty wiesz jak ja sie przy tym czuje?"
Jas:,,No nie wiem...glodna?"