psy
fut
lek
emu
#it
hit
syn

AGNIESZKA RADWAŃSKA- ZAGRANIE ROKU 2013

Mistrzostwo samo w sobie... Bez komentarzy...

Ratunkuuu RED BULL

Nic Dodać, Nic Ująć.
Po prostu Red Bull I Chce Się Żyć!!!

NAPEWNO NIE ROBI TEGO PIERWSZY RAZ...

Mistrz malowania linii na jezdni. Wygląda tak, jakby od dziecka robił tylko to przez osiem godzin dziennie. Codziennie. Do takiej wprawy na pewno nie dochodzi się szybko.

CIEMNOŚC WIDZĘ! CIEMNOŚĆ! A W CIEMNOŚCI...

Gdy na scenie zgasły światła, nikt nie był pewny, co tak naprawdę ogląda. A potem się zaczęło!

W brytyjskim "Mam Talent" bardzo często pojawiają się pary taneczne, a także całe zespoły. W czasach, gdy panuje moda na taniec, trudno jest stworzyć oryginalny pomysł. Jednakże grupie "UDI" z Syberii to się udało! Dodatkowe brawa dla chłopaków za odwagę; nie wiem, czy ja odważyłabym się na udział w takim programie bez znajomości języka.

Grupa tancerzy zachwyciła wszystkich oryginalnym połączeniem muzyki, tańca i niezwykłej zabawy światłem. Efekt? Sami zobaczcie Smile

I PIĘKNA I ZGRABNA I ZDOLNA...

Przedstawiamy Wam Darię Kondakovą, jedną z najlepszych gimnastyczek artystycznych na świecie. Rosjanka porusza się perfekcyjnie i nawet nie potrafimy sobie wyobrazić, ile godzin musiała spędzić na ćwiczeniach. A raczej, ile lat... Ponoć najlepsi zaczynają już jako kilkuletnie dzieci. Dalibyście radę poświęcić całe życie treningom, aby tak tańczyć i tak wyglądać? Głosujemy!