#it
emu
fut
hit
lek
psy
syn

SEAL TEAM SIX: THE RAID ON OSAMA BIN LADEN

TAKIE SMYKI!!!

Niestety, szkolne popisy dzieci często zostawiają wiele do życzenia, choć oczywiście nie można im odmówić uroku. Jednakże ten kwartet ze szkoły muzycznej w Nowym Yorku prezentuje pełen profesjonalizm. Dzieci ćwiczą wspólnie odkąd skończyły 4 lata, wyznając mantrę swojej szkoły - grać tak, jakby byli artystami, a nie uczniami. I tak robią. Tylko posłuchajcie ich wykonania piosenki Michaela Jacksona. Dodajmy, że jak to w każdym zespole bywa, tak i w tym jest niekwestionowany lider. Mowa o Justinie Hu, wiolonczeliście. A może macie swojego faworyta?

Szalony Włoch, prezerwatywy i... Nutella.

To najdziwniejsze nagranie, jakie zobaczycie w tym tygodniu
Niektórzy ludzie potrafią zrobić coś z niczego, dlatego bardzo ich cenimy. A jaki jest przepis na 3 miliony wyświetleń w 5 dni? Wystarczy gazowany napój, mentosy, trochę Nutelli i... prezerwatywa. Chociaż może się wydawać, że widzieliście już podobne nagrania, zaryzykujcie. Za to, co zrobił ten Włoch należy mu się podziw, albo chociaż jakiś mały Oscar w kategorii ''emocje na wizji''.

KOLEJNA WARIACJA Z JAJKIEM W TLE...

Jeśli myśleliście, że już żaden sposób podania jajka was nie zaskoczy mamy dla was coś wyjątkowego. Oto jajko na twardo w kształcie serca.

Jak je zrobić? Wystarczy ugotować jajko na twardo, obrać je i póki jest jeszcze gorące zawinąć w wyciętą z kartonowego opakowania foremkę, docisnąć patyczkiem (lub ołówkiem) i całość zabezpieczyć gumkami. Odstawić do lodówki na godzinę. Voila! Gotowe!

BO JEŚLI SIĘ MA MUZYKĘ W SERCU TO ANI INSTRUMENTY NIEPOTRZEBNE

Zapewne słyszałeś już nie raz ten utwór Piotra Czajkowskiego, ale prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś go wykonanego w ten sposób. Bohaterem tego filmiku są Polacy – Anna i Arkadiusz Szafraniec. Nazywają się „GlassDuo” i… grają na bardzo nietypowym instrumencie. Artyści wzbudzili niemałą sensację w Internecie. Ich filmik obejrzało już ponad 4 miliony internautów – co ciekawe, głównie zagranicznych.

Ratunkuuu RED BULL

Nic Dodać, Nic Ująć.
Po prostu Red Bull I Chce Się Żyć!!!