W dzisiejszych czas nie moda a wygoda haha
W Rosji kręcono akurat film akcji. Złoczyńca porwał zakładniczkę i groził, że ją zabije. Wszyscy wiedzieli, że to tylko film, oprócz jednego żołnierza, który myślał, że to prawdziwe zagrożenie i wykazał się niemałą odwagą obezwładniając przestępce.
Do tego zbyt gwałtowne naciśnięcie klamki hamulca. To nie mogło dobrze się skończyć.
Tak się kończy szpanowanie na deskorolce.
Komentarze
Re: Wpadka
W dzisiejszych czas nie moda a wygoda
haha