Jedzie tr臋dowaty autobusem....

Jedzie tr臋dowaty autobusem. Podchodzi do niego kanar i m贸wi:
- Bilet prosz臋.
Tr臋dowaty zaczyna obszukiwa膰 spodnie. Nagle odpada mu jedna noga. Bez chwili zastanowienia wyrzuca j膮 za okno. Szuka, szuka, szuka a tu nagle mu druga noga odpad艂a. T膮 tak偶e wyrzuci艂 przez okno. Nie mog膮c znale藕膰 biletu w spodniach zacz膮艂 przeszukiwa膰 portfel i bach... odpad艂a mu r臋ka. Gdy i ta znajduje sie za oknem kanar nie wytrzymuje i m贸wi:
- My tu sobie gadu gadu a pan mi powoli spie***lasz.

W nadmorskiej miejscowo艣ci...

W nadmorskiej miejscowo艣ci letniskowej facet wchodzi do restauracji, siada za stolikiem i zamawia ryb臋. Gdy kelner podaje rachunek, facet m贸wi:
- Przyjecha艂em tutaj przed dwoma tygodniami i teraz 偶a艂uj臋, 偶e ju偶 wtedy nie odwiedzi艂em tego lokalu!
- Mi艂o mi to s艂ysze膰, drogi panie.
- W贸wczas ryba, kt贸r膮 mi pan poda艂, musia艂a by膰 jeszcze 艣wie偶a.

Polak, Murzyn i 呕yd 艂owi膮...

Polak, Murzyn i 呕yd 艂owi膮 ryby. Nagle na trzy haczyki z艂apa艂a si臋 z艂ota
rybka. Wyci膮gaj膮 j膮 z wody i si臋 k艂贸c膮 kt贸ry j膮 z艂apa艂. Rybka na to:
- Ej, przecie偶 was jest trzech, dla ka偶dego b臋dzie po jednym 偶yczeniu.
- W porz膮dku. No to 呕ydzie, co chcesz?
- No to ja chc臋, 偶eby艣 mnie przenios艂a do Izraela i 偶eby wszyscy w
Izraelu mieli w ciul z艂ota itd.
- M贸wisz - masz.
...I znikn膮艂...
- A ty Murzyn czego chcesz ??
- No to ja w takim razie chc臋, 偶eby艣 mnie przenios艂a do RPA i 偶eby
wszyscy Murzyni mieli tam zajebi艣cie w ciul z艂ota itd.
- M贸wisz masz.
...I znikn膮艂...
- A ty Polaku co chcesz ??
Polak popatrzy艂 w miejsce gdzie sta艂 Murzyn, popatrzy艂 w miejsce gdzie
sta艂 呕yd i m贸wi:
- Tak w艂a艣ciwie to ja ju偶 nic nie chc臋!

5.00 - Taniec z debilami...

5.00 - Taniec z debilami - pr. rozrywkowy (powt贸rka)
6.00 - Kawa czy w ryj?
8.50 - Siedemdziesi膮teczka pi膮teczka - pr. dla dzieci
11.00 - B jak Beret - serial produkcji polskiej (powt贸rka)
12.00 - Moda na pora偶k臋 (666666666)
12.30 - Klan : Co si臋 sta艂o? - telenowela prod. polskiej
13.00 - Klan : Nic si臋 nie sta艂o. - telenowela prod. polskiej
13.30 - Transmisja z obrad Sejmu - program rozrywkowy
16.00 - fu**ty - pr. informacyjny
16.30 - Zgaduj zgadula, czyli Pogoda
16.45 - Rozmowy z Delm膮 - talk-show
17.45 - W12 : Wydzia艂 kontroli gier i zak艂ad贸w
艣ledztwo prowadz膮 Joanna Patyczek i Sebastian P艂uco
18.45 - Jaki to polityk? - pr. rozrywkowy
19.00 - Godzilla kontra super zdeformowane MegaPotwory z kosmosu - wieczorynka
19.30 - Zawsze po 19.30
20.00 - Karol - cz艂owiek, kt贸ry zosta艂 cz艂owiekiem, potem ministrantem, ksi臋dzem, biskupem, kardyna艂em a na samym ko艅cu zosta艂 papie偶em cz. 1 - film prod. polsko-w艂oskiej
21.30 - 0700 - magazyn kryminalny
22.00 - Na Cudzej - serial prod. polskiej
22.30 - Panorama - transmisja z kamery internetowej na ratuszu we Wroc艂awiu
23.00 - Rozmowy w kroku - program medyczny, prowadzi Ewa Drzazga
0.00 - Dziewczyny w bluzkach, spodniach i bikini
1.00 - Dziewczyny w spodniach i bikini
2.00 - Dziewczyny w bikini
3.00 - Zako艅czenie programu

Rok 1410 tu偶 przed bitwa...

Rok 1410 tu偶 przed bitwa podchodzi Jagie艂艂o do dow贸dcy krzy偶ak贸w i proponuje ma艂膮 bitw臋 1 vs 1 najlepszy Polski wojak na najlepszego Krzy偶ackiego, Jagie艂艂o podchodzi do swojego najlepszego rycerza Zawiszy Czarnego i m贸wi:
-Ej Zawisza pasuje ta bitw臋 wygra膰
Na to Zawisza Czarny odpowiada
-no W艂adek wiesz wczoraj by艂a ma艂a impreza i popi艂em troch臋
To Jagie艂艂o podchodzi do ka偶dego innego rycerza i ka偶dy mu odpowiada
-wczoraj bylem na ma艂ej imprezie u Zawiszy i nie dam rady
Zosta艂 ostatni stary dziadek podchodzi Jagie艂艂o i m贸wi no to ty mi zosta艂e艣
Dziadek wychodzi-naprzeciw wychodzi wielki rycerz w zbroi z mieczem tarcz膮 wszyscy Polscy rycerze krzycz膮 DZIADEK W NOGI W NOGI !! k艂臋bek dymu,rycerze my艣l膮 ze po dziadku, dziadek wychodzi i m贸wi do krzy偶aka
-masz szcz臋艣cie s....ielu 偶e m贸wili w nogi ! bo bym ci 艂eb o.......i艂

Waszyngton, Bia艂y Dom....

Waszyngton, Bia艂y Dom. Sypialnia prezydencka. P贸藕na noc.
- D偶ord偶u艣, ju偶 p贸藕no, chod藕 spa膰! Ile si臋 mo偶na gapi膰 na komputerze na zdj臋cia satelitarne?
- Nie przeszkadzaj! Nie p贸jd臋 spa膰, dop贸ki nie znajd臋 tego przekl臋tego bin Ladena!

Jaskiniowiec us艂ysza艂...

Jaskiniowiec us艂ysza艂 tupanie biegn膮cych mamut贸w, a po chwili zauwa偶y艂 znajomego z plemienia le偶膮cego z uchem przy ziemi, kt贸ry szepcze:
- P臋dz膮ce stado mamut贸w! Z przodu ich przyw贸dca, za nim kilka samc贸w, na ko艅cu samica...
Zdziwiony jaskiniowiec pyta tego le偶膮cego:
- Czy to znaczy, 偶e tego wszystkiego dowiedzia艂e艣 si臋 le偶膮c z uchem przy ziemi..
- Nie. Opowiadam o tym, jak przed chwil膮 stado mamut贸w przebieg艂o po mnie, ty idioto!

Kowalski natkn膮艂 si臋...

Kowalski natkn膮艂 si臋 w barze na pana Iksi艅skiego. Wymieniaj膮 grzeczno艣ci i zaczynaj膮 rozmawia膰.
-A jak si臋 czuje ma艂偶onka? - pyta Kowalski.
-Och, wie pan, strasznie cierpi za swoje przkonania!
-Co艣 politycznego?
-No, nie zupe艂nie: jest przekonana, 偶e mo偶e nosi膰 pantofle w rozmiarze cztery, podczas gdy jej stopa ma rozmiar siedem...