Idzie student na wykłady, spotyka swojego kumpla, też studenta. Pyta się: - Gdzie idziesz? - Na piwo. - Ty to masz dar przekonywania...
Profesor filozofii pyta studenta: - Co wedlug ciebie jest większym problemem, niewiedza czy obojetność? A student na to: - Nie wiem, nie obchodzi mnie to.