psy
#it
hit
fut
lek
syn
emu

ZAGADKI MŁODOŚCI...

ZAGADKI MŁODOŚCI

Potomstwo bardzo pomagać mi dzisiaj chciało. W związku z tym, żeby ducha nie gasić, pozwoliłam im wyciągać pranie z pralki, myjąc w tym czasie podłogę w pobliżu łazienki. No to wywlekają, prowadząc przy tym wielce interesujące dyskusje. Młodszemu trafił się, za przeproszeniem, stanik.
- A co to? - pyta zaintrygowane, niewinne (jeszcze) dziecię.
- Stanik - rzuca zorientowany starszy.
- A po co? - pytanie jest dobre. Słucham uważnie wyjaśnień.
- To panie i duże dziewczyny noszą. Podobno żeby podtrzymać biust. (tu chwila namysłu). Chociaż w przypadku mamy, to nie wiem, co ona niby tym podtrzymuje?

LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM...

LEGENDA O SMOKU WAWELSKIM

Moja siostra będąc 3 może 4 letnim brzdącem, była nieźle wygadana. Rezolutne dziecko zadające miliony pytań, oczywiście samemu na nie odpowiadając. Któregoś razu jechała z babcią autobusem do centrum. Po drodze zainteresował ją Wawel,
no i oczywiście zaczęła sobie sama opowiadać bajkę: że w jamie mieszkał smok i że szewczyk dał mu baranka nadzianego... i tu zaczęła wymieniać odpowiednio głośno czym.
- Smok zjadł siarkę, i paprykę, i sól, i pieprz....
Babcia podrajcowana, że ludzie słuchają takiej gów**ary, zaczęła dziecko naprowadzać, co jeszcze ten smok zjadł. W końcu zabrakło pomysłów. Wtedy babcia zadała kluczowe pytanie:
- I co było dalej jak już się najadł, no co było dalej?
Siostra:
- I smok się ZESRAŁ!

ZABEZPIECZENIA ANTYWAŁAMANIOWE...

ZABEZPIECZENIA ANTYWAŁAMANIOWE

Pracuję obecnie dla firmy, która ma kilkanaście placówek w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Dzisiaj rano dostałem maila do naszego człowieka z Glasgow, że wczoraj ktoś się do nich włamał i wyniósł jeden komputer. Widzę, że mail przyszedł tylko do mnie, więc mówię o tym kolegom.
- W Glasgow mieli włamanie. Wyniesiono im jeden komputer.
Paddy na to:
- A, Glasgow. Tamto miejsce to prawdziwa dziura. Już wcześniej im się włamywali.
Tutaj do rozmowy włącza się nasz szef, Joe.
- O czym rozmawiacie?
Paddy:
- W Glasgow było włamanie, jeden komputer zniknął. Już wcześniej im kradli komputery, nie?
- Poprzednim razem skradli im kamery systemu bezpieczeństwa.
Chwilę później, nadal rozmwiamy o włamaniach, Paddy:
- A było też coś z włamaniem w Kildare. Zdaje się, że ukradli im psy.
Na to Joe:
- Zgadza się. I to były porządne, rasowe psy. Dobermany.

- Tato, co to znaczy...

- Tato, co to znaczy dyktatura?
- Dorośniesz, ożenisz się, będziesz wiedział!

Wczoraj trochę zabalowaliśmy...

Wczoraj trochę zabalowaliśmy z kolegami w pobliskim pubie, ale to mi przypadł "zaszczyt" bycia kierowcą. Było gorąco więc wszyscy jechaliśmy na "zimny łokieć". Postanowiliśmy podjechać po naszą koleżankę i wrócić z powrotem do klubu . Trochę się u niej zasiedzieliśmy, ale gdy już wyszliśmy zobaczyłem że nikt oprócz mnie nie zamknął okna. Nieciekawa ulica, więc zaglądam czy nic nie zginęło. Zaglądam radio jest, głośniki są, nic nie zginęło. Dzisiaj myłem samochód. Gorąco strasznie więc biorę łyka wczorajszej Pepsi.. wtedy się zorientowałem że jakiś dowcipniś nasikał mi do butelki. YAFUD

Mam!...

Mam!

Historia mojego znajomego. A więc tak:
Byłem z kumplem na imprezce, no i on żuł sobie gumę cynamonową. No a jak wiadomo, na imprezach się skacze, biega itp. No i jemu nagle guma wyleciała. Kolega nie lubi marnować niczego, więc postanowił poszukać gumy. Nagle usłyszałem tekst:
- Mam... O ku**a, miętowa...

DLACZEGO NIE WARTO OBCHODZIĆ HALLOWEEN

Kilka zabawnych argumentów, dla których nie warto obchodzić Halloween Smile

Moi rodzice mają restaurację...

Moi rodzice mają restaurację oraz noclegi, wszystko znajduje się w jednym budynku, także nasze mieszkanie. Jest to duży obiekt, który wymaga ciągłej opieki z racji przyjezdnych, czasami przyjeżdżających o późnych porach. Był wieczór godz ok. 23 gdy nagle nasz pies zaczął szczekać na podwórku. Mój ojciec poszedł sprawdzić na kogo pies tak szczeka, ale przyglądając się niczego nie zauważył... oprócz czegoś niedużego leżącego na ziemi. Ciemno jak u Murzyna, podchodzi bliżej, pies dalej straszliwie ujada, krążąc wokół tego czegoś, ojciec się nachyla i nagle słyszy głos: "podnieś mnie". Odskoczył przerażony, myśląc, że to jakieś radio czy coś. Tym czymś okazał się bezdomny bez nóg, który chciał kupić piwo, a że leżał na ziemi za sprawą wózka inwalidzkiego, który to przewrócił się przed domem. Ojciec prawie dostał zawału...podjechała po niego karetka. YAFUD

ANGIELKI...

ANGIELKI

Podsłuchane na przystanku
Jeden koleś do drugiego:
- I jak tam na wyspach było? Angielki ładne?
- Eee, powiem ci, że te ładne to tak jak smok wawelski.
- He he, że niby legenda, mit tylko taki?
- Nie, normalnie nawet te ładne to brzydkie jak smok wawelski.

Matka bierze swoją nastoletnią...

Matka bierze swoją nastoletnią córkę na rozmowę:
- Wiesz, córeczko, jesteś już duża i niedługo zaczną się za tobą uganiać chłopcy. Gdyby jakiś złapał cię za piersi, powiedz "don't". Rozumiesz?
- Tak.
- Gdyby zjechał niżej powiedz stanowczo "stop".
- Dobrze mamo.
Mija czas, córka wraca z brzuchem:
- Jak to się stało, przecież dałam ci instrukcje! Powiedziałaś "don't", gdy złapał cię za piersi? - bulwersuje się matka.
- Tak!
- A czy powiedziałaś "stop", gdy zszedł niżej?
- Tak.
- Więc jak to się stało?!
- Gdy zrobił naraz jedno i drugie, odpowiedziałam "dont stop"