#it
emu
fut
hit
lek
psy
syn

NOWE, ŚWIEŻE SPOJRZENIE NA PAKOWANIE WALIZKI. JAKIE TO PRAKTYCZNE...

Podróżowanie jest bardzo modne, a dzięki tanim liniom lotniczym jest także osiągalne dla większości z nas. Szkoda jednak przepłacać za dodatkowy bagaż, a czasem tak trudno jest się spakować do podręcznej walizki (szczególnie nam dziewczyny...). W związku z tym mamy dla Was bardzo pomocny filmik instruktażowy! Zobacz jak spakować się na tygodniowy wyjazd bez stresu, zbędnych przedmiotów i dopłat za nadbagaż. PS. Nawet wejdą dwie pary butów Smile

CZYM SKORUPKA ZA MŁODU... CIEKAWE CO Z NIEJ WYROŚNIE?!

Eduarda Henklein Baterista ma zaledwie 5 lat, a na perkusji gra lepiej niż niejeden dorosły. Jest tak mała, że ledwo dostaje do wszystkich bębnów i talerzy, ale nie przeszkadza jej to w graniu nawet bardzo skomplikowanych rytmów.

Miło też patrzeć, jaką radość sprawia jej muzyka. Od razu widać, że instrument będzie w przyszłości ważną częścią jej życia. Szacunek należy się też jej rodzicom, że wytrzymali hałas związany z pierwszymi lekcjami!

DAJESZ! DAJESZ!!!

Otto, 4-letni buldog, przejechał tunelem utworzonym przez 30 osób. Wydarzenie miało miejsce w Limie, w Peru, w trakcie Światowego Dnia Rekordu Guinnessa:
Zadanie nie było takie łatwe. 30 osób stanęło w jednej linii i utworzyło z nóg tunel, którym na deskorolce miał przejechać buldog. Oczywiście na drodze piesek napotkał trudności. Musiał umiejętnie balansować swoim, trzeba przyznać, dość masywnym i niezgrabnym ciałem, a do tego z gracją i precyzją jednocześnie parę razy się odepchnąć.

Kiedy piesek przejechał szczęśliwie pod ostatnim ''elementem'' tunelu, ludzie obserwujący całą sytuację, wybuchnęli z radości tak, jakby oglądali niezwykle emocjonujący mecz piłki nożnej: