Kierowca autobusu podczas cofania taranuje inny samochód
Ile razy to się wam przydarzyło?
Do tego zbyt gwałtowne naciśnięcie klamki hamulca. To nie mogło dobrze się skończyć.
Jak to zawsze w Polsce - urzędasy i politycy piętnują obywateli, a sami robią co im się podoba.