Nie przypuszczałam, że ludzie są zdolni też i do takich poświęceń
A pasażer wiedział że nie ma automatycznego pilota...
Tej zimy pewnie takie przygody się nie zdarzały... Ale ciekawe ile osób miało taką niespodziankę jak koleś z filmu...
Komentarze
Re: Wpadka
Nie przypuszczałam, że ludzie są zdolni też i do takich poświęceń