Spotyka się 2 przedsiębiorców. - Cześć stary! Co u ciebie? Walczysz z kryzysem? - Jaki kryzys? Wczoraj dałem wszystkim moim pracownikom 50% podwyżki technicznej. - Wow!!! - Obejrzeli ją na moim tablecie.
Spytałem dziewczynę, czy może mi podać gazetę. Odpowiedziała: - Mamy XXI wiek. Weź mego iPada. Ten pająk nawet się nie zorientował, co go trafiło.
Jeśli powiesz dziewczynie: "Chodźmy się dymać" - to jesteś cham. Jeśli powiesz dziewczynie: "Pojedźmy do Paryża, będę cię dymać" - to jesteś romantyk.
- Co masz w tej butelce? - Wodę panie oficerze. - Ależ to jest wino! - CHWAŁA NIECH BĘDZIE PANU!!!