Ale laska,no nie pogadasz i jaki plener uroczy,piękne drzwi od stodoły:-)Wioska na całego:-)
Rozmowa:" Hej, dzwonię do Ciebie, bo niestety nie mogę z Tobą rozmawiać. Aha, aha, no naprawdę zaraz nie będę mogła, aha...."
Tak się bawi Zawiercie! W czasie świąt dzieci się nudzą... albo obżerają słodyczami. To zależy. Dorośli często też się nudzą, ale znają sposoby, na zabicie nudy.
To co na początku wygląda na zwykły wyścig motocyklowy, zmienia się nagle w pościg za narowistym dzikim motocyklem.
Komentarze
Re: Wpadka
Ale laska,no nie pogadasz i jaki plener uroczy,piękne drzwi od stodoły:-)Wioska na całego:-)