O matko to chyba najtrudniejszy test z jakim się w życiu spotkałam,ja odpadam nie mam szans na wygraną nie potrafię odpowiedzieć na żadne z tych pytań:-)
Przychodzi mały Jaś do szkoły. Ma całą opuchniętą i czerwoną twarz. Pani się pyta:
- Co się stało Jasiu?
- Ooossss...
- No co się stało....?
- Ooooosssssaaaaa.
- Co osa?? Ugryzła cię??
- Nie. Tato łopatą zabił!
Kiedy powiemy, że za każdym wielkim człowiekiem stoi kobieta, to wszystko jest ok. Jednak kiedy powiemy, że za kobietą stoi wielki facet, to nagle zaczyna się robić nieswojo.
Wyobraź sobie, że dzień przed twoimi urodzinami dostajesz od mamy drobny prezencik... Ot, Lexusa za ponad 60 tys. dolarów. Co zrobisz? Zapewne wielu zes...ałoby się ze szczęścia i całowało mamę po wszystkim co sie da. A co zrobiła bohaterka tego filmu ? Zerknijcie sami...
Komentarze
Re: Aby wygrać odpowiedz :)
O matko to chyba najtrudniejszy test z jakim się w życiu spotkałam,ja odpadam nie mam szans na wygraną nie potrafię odpowiedzieć na żadne z tych pytań:-)