Rozmawia dwóch przyjaciół:
- Poznałem wczoraj w klubie Zaje****ą laskę! Potańczyliśmy, postawiłem jej drinka, potem zaprosiłem do siebie na herbatę... No wiesz, a potem wszystko jak trzeba... A ty co myślisz o seksie między nieznajomymi?
- To smutne... A najsmutniejsze, że ja o nim TYLKO myślę...
Komentarze
Re: Aby wygrać odpowiedz :)
O matko to chyba najtrudniejszy test z jakim się w życiu spotkałam,ja odpadam nie mam szans na wygraną nie potrafię odpowiedzieć na żadne z tych pytań:-)