Głupota nie zna granic!

KOCHAJĄCY OJCIEC...

KOCHAJĄCY OJCIEC

Jadę pociągiem z kolegą (jedynakiem - ważne). [K]umpel dzwoni do ojca, coby ten odebrał go z dworca. Początek rozmowy:
[K] - Halo? Cześć tato...
(Chwila ciszy)
[K] - Jak to, kto mówi?

SEKRET POLSZCZYZNY...

SEKRET POLSZCZYZNY

Mimo, że trwa fizyka, pani K. poucza nas, dlaczego mówi się tak, i tak, i tak... W końcu dochodzimy do słowa "cudzysłowie". Wielka zagadka, dlaczego właśnie tak? Grupa milczy, bo co tu się będziemy kompromitować... W końcu Pani K.:
- A oto sekret naszej polszczyzny. Mówimy w "cudzysłowie", a nie "cudzysłowiu", bo nie mówimy w "dupiu", tylko w "dupie"...

Ukryte znaczenie męskich,...

Ukryte znaczenie męskich, zwrotów grzecznościowych

Mężczyzna mówi: Czy mogę ci pomóc przy obiedzie?
Znaczenie: Dlaczego jeszcze nie ma obiadu na stole?

Mężczyzna mówi: - Mhm, - Tak, kochanie lub - Oczywiście, kotku.
Znaczenie: Absolutnie nic nie znaczy.

Mężczyzna mówi: Zbyt długo musiałbym to wyjaśniać.
Znaczenie: Nie mam pojęcia jak to działa.

Mężczyzna mówi: Spóźnimy się!
Znaczenie: Teraz mam wymówkę, by prowadzić jak kierowca rajdowy.

Mężczyzna mówi: Odpocznij kochanie, pracujesz zbyt ciężko.
Znaczenie: Odkurzacz zagłusza mi telewizor.

Mężczyzna mówi: To ciekawe, kochanie.
Znaczenie: Kiedy przestaniesz gadać?

Mężczyzna mówi: To bardzo dobry film.
Znaczy: Jest w nim broń palna, noże, szybkie samochody i piękne kobiety.

Mężczyzna mówi: To typowo kobiece zajęcie.
Znaczenie: To brudna, trudna i niewdzięczna praca.

Mężczyzna mówi: Wiesz, że mam kłopoty z pamięcią.
Znaczenie: Pamiętam imiona wszystkich bohaterów "Gwiezdnych wojen", znam adresy wszystkich dziewcząt, z którymi się kiedykolwiek całowałem, pamiętam numery rejestracyjne wszystkich samochodów jakie kiedykolwiek miałem, ale nie pamiętałem, że dziś masz urodziny.

Mężczyzna mówi: Myślałem cały dzień o tobie i postanowiłem kupić ci kwiaty.
Znaczenie: Dziewczyna, która sprzedawała je za rogiem to niezła laska.

Mężczyzna mówi: Wyglądasz wspaniale.
Znaczenie: Boże, nie mierz już kolejnej sukienki. Umieram z głodu!

Mężczyzna mówi: Nie zgubiliśmy się. Doskonale wiem, gdzie jesteśmy.
Znaczenie: Już nikt nas żywych nie zobaczy.

Mężczyzna mówi: Dzielimy się domowymi obowiązkami.
Znaczenie: Ja bałaganię, ona sprząta.

KOBIETA Z PROBLEMAMI...

KOBIETA Z PROBLEMAMI

Wróciłam ostatnio z bardzo ważnego spotkania późnym piątkowym wieczorem. Wieczór był na tyle późny, że cały akademik ledwie trzymał się na nogach. Stwierdziłam, że na trzeźwo nie da się z nimi wytrzymać, więc wybrałam się do monopolowego, w towarzystwie konkretnie już zrobionego kumpla. Tyle tytułem wstępu.
Czekamy w kolejce do naszego upojnego Źródełka, gdy podszedł do nas mocno chwiejnym krokiem zarośnięty osobnik w koszulce z Czegewarą. Osobnik przyjrzał się nam dokładnie, po czym skomplementował mnie niesamowicie:
- Ale maszszszszsz... zajeiiiiiiistą torebkę!
Podziękowałam mu grzecznie, a kumpel rzekł do mnie konspiracyjnym "szeptem", który spokojnie można było usłyszeć po drugiej stronie ulicy:
- Uważaj Mery, on chyba cię podrywa!
Zaśmiałam się z genialnego odkrycia mojego przeinteligentnego kumpla, więc ten spytał mnie:
- A ty, co? Pewnie dasz mu się poderwać?
- Wiesz, mam taki problem, że jestem na to stanowczo za trzeźwa - odpowiedziałam.
Na co osobnik zmierzył nas jeszcze raz wzrokiem i rzekł ze stanowczością:
- Nie będę cię podrywać... Nie lubię dziewczyn z problemami!

Dzisiaj odwiedziła mnie...

Dzisiaj odwiedziła mnie policja, żeby sprawdzić skargę dotyczącą molestowania seksualnego nieletniego. Po godzinie tłumaczeń w końcu mi uwierzyli, że dawałem mojemu synowi lekarstwo w postaci czopka. Sąsiedzi usłyszeli jego histeryczny szloch: "Tatusiu, dlaczego mi to wsadziłeś w pupę? To boli!" i zawiadomili policję. YAFUD

CHODZĄCY ROZKŁAD JAZDY...

CHODZĄCY ROZKŁAD JAZDY

Znajomy mojego taty jechał pociągiem w delegację do Szczytna. Siedzi sobie w puściutkim przedziale, pociąg rusza. Luz... Lecz nie dane mu było długo się cieszyć spokojem. Wpadają dwie... a jakże, babcie. Taszczą jakieś wieńce, siadają zajmując 4 miejsca, coś tam szepcą, że ledwie zdążyły i w ogóle. Po chwili pytają wspomnianego sąsiada z przedziału:
- Ten pociąg jedzie do Krakowa?
- Nie, do Szczytna.
- Jak to? Na pewno???
- Jasne, proszę spojrzeć na mój bilet - faktycznie jak byk stoi napisane "stacja docelowa: Szczytno".
Babcie w panikę, że mają jakieś spotkanie, że muszą zdążyć...
- Dobrze proszę się nie martwić, trzeba wysiąść na następnej stacji, wrócić na Warszawę Wschodnią i pojechać następnym do Krakowa.
Babinki wylewają się w podziękowaniach, facet jeszcze pomógł im wysiąść i wraca zadowolony do przedziału. Po wyjeździe z Wawy przychodzi kanar. Wiadomo bilet proszę i jak zawsze... Jednak nie tym razem. Tak patrzy jakoś dziwnie na faceta i mówi:
- Panie, pan zgłupiał? Do Krakowa pan jedzie na bilecie do Szczytna??

Starsza pani prosi młodego...

Starsza pani prosi młodego chłopca:
- Pomóż mi synku przejść na drugą stronę ulicy. W moim wieku to jest niebezpieczna eskapada.
- Mieszka pani po tamtej stronie? - pyta chłopiec w trakcie przechodzenia.
- Nie, ja tylko zaparkowałam tam mój motocykl.

Wieszałam na balkonie...

Wieszałam na balkonie pranie. Nagle w oddali zobaczyłam moje koleżanki. Zaczęły mi machać, więc też im odmachałam. Przestały machać i spojrzały się na mnie i krzyknęły: - kim jesteś? - to ja! okazało się że to nie były moje koleżanki i machały do mojej sąsiadki z dołu.

ŚWIETNE REFERENCJE...

ŚWIETNE REFERENCJE

Stoję sobie w jednym z US we Wrocławiu i czekam na przesłuchanie. Przez otwarte drzwi pokoju słyszę jak pani poirytowana rzuca słuchawką i mówi:
- Znowu dzwonił ten idiota co się pytał ostatnio czy to cyrk. Teraz mówił, że dzwoni w sprawie pracy. Twierdził, że ma świetne referencje bo dotychczas pracował w agencji towarzyskiej, a z takim burdelem jak w US tylko alfons sobie poradzi.

Zapłać abonament RTV...

Treść tylko dla dorosłych. Zaloguj się lub zarejestruj aby potwierdzić swój wiek.

Dwa temu gdy byłem w...

Dwa temu gdy byłem w klasie maturalnej poznałem kuzynkę kumpla z klasy na jednej z imprez. Spodobała mi się od razu, zaczęliśmy dużo pisać ze sobą i dzwonić. Często wychodziliśmy ze sobą do kina czy imprezę w końcu zostaliśmy parą. Przyszedł taki moment że powiedziała mi że chce ze mną stracić dziewictwo, naturalnie ucieszyłem się bo pragnąłem jej. Tego wieczoru miała wolną chatę a ja lekko się denerwowałem nie chciałem jej zawieść gdyż sam nigdy wcześniej nie uprawiałem seksu. No więc wchodzimy do jej pokoju (zawsze gdy u niej byłem spędzaliśmy czas w dużym pokoju gościnnym) a tam wszystkie ściany wytapetowane scenami z Zmierzchu, nie było nawet kawałka gołej ściany, oczywiście głównym motywem Edward. Nie potrafiłem "stanąć" na wysokości zadania gdy ciągle miałem przed oczami zdjęcia tego kolesia YAFUD

FRANCUSKIE GROŹBY...

FRANCUSKIE GROŹBY

Siostra mi opowiadała o pewnym zdarzeniu z akademika (Polska):

Dwóch Francuzów postanowiło sobie upiec kurczaka. No to wsadzili w piekarnik i poszli do pokoju, ale jak to bywa w akademikach - czego nie upilnujesz to nie twoje. Trzech innych gości zauważyło niepilnowanego kurczaka już prawie upieczonego (wiadomo student zawsze głodny). Przywłaszczyli go sobie, poszli do pokoju zamykając za sobą drzwi i zaczęli konsumpcję. Francuzi, zobaczywszy ubytek w piekarniku, zaczęli chodzić, od pokoju do pokoju, w poszukiwaniu biednego kurczaczka. Nigdzie nie zauważyli żadnych oznak jedzenia ich smakołyku, aż dotarli do zamkniętych drzwi. Pomyśleli chwilę, przyszło im do głowy, że winowajcy pewnie tutaj się ukryli. No to walą w drzwi i chcą żeby im otworzyć, aż w końcu jeden z nich rzucił takim tekstem:
- Otwierajcie te drzwi, otwierajcie inaczej wasze dni będą ponumerowane!

Teoria stada uklejek:...

Teoria stada uklejek:
Stado uklei może poruszać się tak szybko jak najwolniejsza ukleja. Kiedy okonie polują na uklejki (mimo, że okoń zawsze zaczyna jeść zdobycz od głowy) wybierają zawsze te z tyłu stada (najgorsze maruderki) najsłabsze i najwolniejsze. Taka naturalna selekcja jest idealna dla pozostałego stada rybek zdrowych, szybkich dobrego materiału rozrodczego. Całe stado poprawia swoją kondycję przez regularną eliminację najsłabszych osobników.
W podobny sposób pracuje ludzki mózg- może pracować tak szybko jak jego najwolniejsze szare komórki. Nadmierne spożywanie alkoholu powoduje zabijanie najsłabszych szarych komórek eliminując je tym samym spośród pozostałych szybkich i sprawnych. W ten to sposób regularne spożywanie alkoholu sprawia, że mózg pracuje szybciej i sprawniej, bardziej skutecznie. I dlatego właśnie zawsze czujesz się mądrzejszy po kilku spożytych drinkach.

Znalazłem za biurkiem...

Znalazłem za biurkiem los-zdrapkę, który nie był jeszcze sprawdzony. Po zdrapaniu farby z wielką radością odkryłem, że wygrałem 2500$. Dzisiaj dowiedziałem się, że komisja nie wypłaci mi nagrody bo ta konkretna gra losowa została wycofana ponad 2 lata temu. YAFUD

Jechałem ostatnio autem....

Jechałem ostatnio autem. Zobaczyłem na poboczu kobietę, która ewidentnie miała kłopoty z samochodem. Zjechałem więc, już miałem się pytać, w czym pomóc, a kobieta zaczęła się na mnie wydzierać, że pewnie jestem złodziejem, gwałcicielem itp. Zaczęła wzywać pomocy, okładać mnie torebką, a na koniec zadzwoniła na policję. Zostałem, aby wyjaśnić całe nieporozumienie. Mężczyźni na poczatku wierzyli w jej wersję, ale gdy dali mi dojść do słowa i świadkom puścili mnie do domu. Spędziłem wcześniej łącznie 3 godziny na komisariacie, a miałem o 18 odebrać syna z przedszkola. Ostatecznie w domu byłem o 23, a tam czekała mnie awantura z żoną pod tytułem: Dlaczego się spóźniłeś itp. YAFUD

Dziś zadzwonił do mnie...

Dziś zadzwonił do mnie miły pan policjant prosząc abym odebrała swojego syna z posterunku. Syn ma 15 lat, pijany onanizował się przy pomniku Cypriana Kamila Norwida. YAFUD

JAK WŁADZA WPŁYWA NA...

JAK WŁADZA WPŁYWA NA SPOŁECZEŃSTWO

Biuro. Koleżanka moja z zapaleniem krtani. Głosu brak. Klientka w wieku, bardziej troszkę, niż średnim, przyszła uzyskać informację i pobrać odpowiednie druki. Pokój samotny (oddzielny gabinet).
Koleżanka na bezgłosie, czyli takim zachrypniętym szeptem:
- Proszę, niech Pani siada. W czym mogę pomóc?
Babka patrzy się na nią, czeka chwilkę po czym nachyla się nad nią i szeptem:
- Zamontowali tu coś?

Modlitwy na antenie RM:...

Modlitwy na antenie RM: - Słuchamy, Radio Maryja... w czyjej intencji modlitwa? - Ja bym chciała się pomodlić za wszystkich oszustów, kłamców i złodziei... no i za ojca dyrektora oczywiście.

Autentyk czyli Wspomnienia...

Autentyk czyli Wspomnienia Taternika:
"Podczas jednego z obozów wspinaczkowych w Tatry pojechaliśmy w rejon Morskiego Oka.
Dotarliśmy pod scianę. Nasz instruktor (jako, że byliśmy przygotowani na wyprawę pod
każdym względem) zaproponował, żebyśmy sobie strzelili po jednym - "żeby nam się
ściana trochę położyła - będzie się lepiej wchodzić". Towarzystwo nie namyślało się
długo i zaczęli "kłaść ściany" dosyć intensywnie, z czasem flaszki zaczęły topnieć
jedna po drugiej i skończyło się na kompletnym uboju. Gdy grupa ocknęła się równo ze
świtem zauważyli, że brakuje wśród nich prowodyra libacji - instruktora..."
I tutaj następuje wersja GOPR-owców:
"Zapieprzamy gazikiem, wyjeżdżamy zza zakrętu a tu jakiś facet na środku drogi
idzie na czworaka, wbija haki w asfalt i asekuruje się liną..." YAFUD

Kurs językowy, oczekujemy...

Kurs językowy, oczekujemy na rozpoczęcie zajęć. Do sali wchodzi kumpel. Z pewną miną kładzie teczkę na stole, i z cwaniackim uśmieszkiem, zwracając się do dziewczyn:
- Laski, wiem o was wszystko ;]
-...??
- Miałem egz z ginekologii!!