To raczej prezent dla tych większych dzieci'-)Ale im od życia czasem też się coś należy,no i prezent w sam raz,niedrogi a na pewno ucieszy niejedno dorosłe dziecko;-)
A pasażer wiedział że nie ma automatycznego pilota...
Szokująca kolizja w Prudniku. Materiał video prudnickiej policji.
Tej zimy pewnie takie przygody się nie zdarzały... Ale ciekawe ile osób miało taką niespodziankę jak koleś z filmu...
Rozmowa:" Hej, dzwonię do Ciebie, bo niestety nie mogę z Tobą rozmawiać. Aha, aha, no naprawdę zaraz nie będę mogła, aha...."
Gdzie drwa wiozą, tam naczepy lecą...
Do tego zbyt gwałtowne naciśnięcie klamki hamulca. To nie mogło dobrze się skończyć.
Komentarze
Re: Wpadka
To raczej prezent dla tych większych dzieci'-)Ale im od życia czasem też się coś należy,no i prezent w sam raz,niedrogi a na pewno ucieszy niejedno dorosłe dziecko;-)