To raczej prezent dla tych większych dzieci'-)Ale im od życia czasem też się coś należy,no i prezent w sam raz,niedrogi a na pewno ucieszy niejedno dorosłe dziecko;-)
Skoro już opili koszenie trawnika to teraz postanowili pobawić się w piłkarzy. I się udało.
Scena jak z gry "Grand Theft Auto". Uliczna bójka lodziarzy
Jak to zawsze w Polsce - urzędasy i politycy piętnują obywateli, a sami robią co im się podoba.
Komentarze
Re: Wpadka
To raczej prezent dla tych większych dzieci'-)Ale im od życia czasem też się coś należy,no i prezent w sam raz,niedrogi a na pewno ucieszy niejedno dorosłe dziecko;-)