To raczej prezent dla tych większych dzieci'-)Ale im od życia czasem też się coś należy,no i prezent w sam raz,niedrogi a na pewno ucieszy niejedno dorosłe dziecko;-)
Rozmowa:" Hej, dzwonię do Ciebie, bo niestety nie mogę z Tobą rozmawiać. Aha, aha, no naprawdę zaraz nie będę mogła, aha...."
Komentarze
Re: Wpadka
To raczej prezent dla tych większych dzieci'-)Ale im od życia czasem też się coś należy,no i prezent w sam raz,niedrogi a na pewno ucieszy niejedno dorosłe dziecko;-)