Brunetka do blondynki: -Gdzie leży Krym? -Na ciostku.
Jakie są ulubione zwierzęta każdej blondynki? - Norki - w szafie, jaguar - w garażu i osioł, który na to wszystko zapracuje.
Co zrobić z blondynką w okrągłym pokoju? -Powiedzieć jej żeby stała w kącie.
Dlaczego blondynki lubią gryźć glebę? - Bo grunt to zdrowie.
Dlaczego blondynka stawia na szafce nocnej dwie szklanki: jedną pustą, a drugą z wodą? - Bo nie wie, czy będzie jej się chciało pić, czy nie.
Dlaczego blondynki nie myją zębów? Bo mydło nie mieści się do buzi.
Blondynka jedzie windą. W pewnym momencie dosiada się do niej mężczyzna i się pyta: - Na drugie..? - Magda.
Chłopak dzwoni do blondynki: - Jak tam kochanie przygotowania do podróży? - Wiesz Misiu, można powiedzieć, że jedną nogą jestem w Polce, a drugą już w Tunezji. - Eee to Włosi niezły widok mają.
Co robią dwie blondynki na motorze? - Kłócą się, która będzie siedzieć przy oknie.