Pewien leser zbudził się oblany potem. Prędko się ubrał i wyskoczył do ogrodu. Spotkał go tam, wracający z pracy znajomy:
- Co nowego?
- Niedawno wstałem, wypoczywam sobie teraz na trawce.
- Czemu się tak spociłeś?
- Śniło mi się, że cały dzień ciężko pracowałem.
Pewien leser zbudził...
Dodane przez sniezynka
- Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz
- Strona 1
- ››


