- Po ile rosół? - Wołowy 5, drobiowy 25 zł. - Dlaczego tak drogo? - Tanio z kury nie sprzedam.
Rozmawiają dwie psiapsióły: - Ja to swojego pierwszego razu nie zapomnę do końca życia. - A ja tak - urwał mi się film.
Zapiski w notatniku pedanta. Sobota: Kefir i 4 kajzerki - 2.4 PLN Fakt - 1.50 PLN Pasta do zębów - 6.80 PLN Nie wiem i nie pamiętam co i gdzie wieczorem - 1700.00 PLN
W sumie chodzi tylko o więcej wyobraźni... No dobra, trochę więcej niż więcej...