Do celi trafia nowy więzień. - Za co cię wsadzili? - Głównie za młodzieńczy brak doświadczenia. - Brak doświadczenia? Przecież jesteś już siwy. - Ja tak, ale mój adwokat miał najwyżej trzydziestkę.
Chciałbym zjeść coś dobrego i i niedrogiego. - Polecam rybę po grecku. - A jak to jest po grecku? - Na kredyt.
Jedz mniej - bramy raju są wąskie.