- Ty pracujesz? - Pracowalem na pół etatu ale zwolnili mnie - Dlaczego? - To była praca na pełny etat
- Dlaczego oskarżony nie zwrócił pierścionka właścicielowi? - Bo... proszę wysokiego sądu było na nim napisane: "Twój. Na zawsze twój".
Poszło dwu lodziarzy na wojnę, jeden dostał kulkę drugi z automatu.
Rozmawia dwóch mężczyzn. Pierwszy pyta:
- lubisz kawały o Warszawiakach? - uważaj, odpowiada drugi, ja jestem Warszawiakiem! - nie szkodzi, ripostuje pierwszy, będę mówił wolniej.
:~